To już oficjalne: Jarosław Kowalski szef…

  • Dobrze oceniany

    "Fachowcy"... mój mąż jest z zawody dyrektorem... Bareja wiecznie żywy :)

  • Dobrze oceniany

    To jest szacunek do wyborców? taaa

  • Dobrze oceniany

    Szopka, na wolnym rynku te kwalifikacje nie dałyby szansy na znalezienie pracy w tak odległej dziedzinie, dużo ludzi kończy studia, znają dwa języki i mają po dwa zawody, a pracę wykonują i tak inna bo np. Bolesławiec nie zrobi konkursu a jak jest to jego rozpisanie zależy od tego dla kogo się je piszę. Szopka jak nic. Dowody ? Poszukajcie w starych wiadomościach na tym portalu.

  • Dobrze oceniany

    Urra, urra, urra bandera rosa!!

  • Dobrze oceniany

    ZEC przyjmuje wszystkich karierowiczów, brawo było już kilku, którzy z innych stanowisk byli zatrudniani w ZEC, a później bez problemu przeosili się do innych zakładów. Tak to się dzieje w naszym mieście. A gdzie konkursy, przeminęło z wiatrem.

  • Dobrze oceniany

    Mamy władzę i... "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? ".

  • Dobrze oceniany

    Może zróbmy w kinie Forum przegląd filmów BAREI i dla wszystkich bolesławieckich piastujących stanowiska państwowe urzędników obecność obowiązkowa .Beda mogli się z siebie pośmiać !!!

  • Dobrze oceniany

    Car wielki czy groźny ale jaja kompan

  • Dobrze oceniany

    -Patrz jacy uczciwi ...
    -Taa. Znam uczciwszych !!

  • Dobrze oceniany

    Dla mieszkańców totalnie nie ma najmniejszego znaczenia, kto jest szefem ZECu

  • Dobrze oceniany

    Koryto wciąż to samo. Tylko świnie się zmieniają.

  • Dobrze oceniany

    Koryto+ jak nic .... po co szukać porządnych kandydatów jak można po partyjnej znajomości stanowiska obsadzać ....

  • Dobrze oceniany

    No i teraz już nikt nie będzie przeszkadzał w robieniu przekrętów ! Poprzednik był nie wygodny bo nie pozwalał i trzymał wszystko w kupie a to władzy przeszkadzało !

  • Dobrze oceniany

    To jest znana skądinąd bolesławiecka klikowość, której korzenie wywodzą się z okreu głębokiej komuny lat 70-tych. W tej dziedzinie ( dostępu do" koryta") zmieniło się tylko pokolenie, metody pozostały bez zmian.

  • Dobrze oceniany

    Ja tam życzę żeby awansował jeszcze wyżej :)))

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.