świry...
Zakończyła się 14 edycja Castle Party
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
..ciekawe bardzo :) eeepppaaa "jesteście jedwabiści"
-
Dobrze oceniany
czubki....
-
Dobrze oceniany
A co oni Wam takiego zrobili,że wylatujecie z takimi bądź co bądź bardzo "twórczymi"komentarzami?jeśli ludzie się dobrze bawią to o co Wam to przeszkadza?
-
Dobrze oceniany
Szkoda,że Ci co wyżej nazywają innych czubkami,zazwyczaj są z" porządnych rodzin",w których maltretuje się dzieci,gorzała leje się strumieniami,garściami łykają antydeprysanty.Wg Was,czubek to ten,co realizuje się z życiu,TEN CO ODSTAJE OD WAS-SZARA MASO!!!!Najlepiej ubrać nas jak Cińczyków w jednakowe uniformy.Gdyby tacy jak Wy decydowali o losach kultury,to w Luwrze były by malowidła na skałach z epoki kamienia łupanego.
-
Dobrze oceniany
siema pawlo
-
Dobrze oceniany
co ryjesz bucy prze
-
-
Dobrze oceniany
co on tam wieje
-
Dobrze oceniany
daj lauriemu muke ode mnie
-
Dobrze oceniany
zgadzam sie z "otwartym" ..PoZdRo!!!
-
Dobrze oceniany
Było zajebiscie. Polecam wszystkim.Trzeba tam byc aby komentowac.Nie slucham takiej muzyki.Klimat mis ie podoba
-
Dobrze oceniany
Do Mony. Twój jezyk wszystko wyjaśnia...
-
Dobrze oceniany
w tym roku było wyjątkowo super!!! extra odskocznia od codziennej szarości-polecam wszystkim
-
Dobrze oceniany
oooo podwieszanie na hakach było, szkoda, że nie wiedziałam, chcę się od dawna na hakach podwiesić, no cóż - jeśli będzie za rok - to jadę
-
Dobrze oceniany
zobaczyłm tę stronę int. przypadkiem. ciekawe co ma wieszanie się na hakach do samorealizacji. dziwny sposób na twórczość. to są ludzie nie umiejący zwrócić na siebie uwagi w bardziej sukcesywny sposób. jednak ci co wiszą w Luwrze ciężęj pracowali na to aby tam się znależć. proponuję poczytać i zastanowić się nad tym co to jest sztuka...i nie jestem maltretowana ani ni połykam prochów.