PÓŁNOC Biuro Nieruchomości Bolesławiec

Reklama

adres firmy ul. Zgorzelecka 12, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
nip 6121577960
telefon 756467071

Masz na sprzedaż lokal usługowy, działkę, dom lub mieszkanie? A może zastanawiasz się nad zakupem idealnej nieruchomości w miejscowości Bolesławiec lub w jego okolicach? Nie masz czasu na przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub znalezienie dobrych ofert mieszkaniowych?

Jeśli cenisz sobie kompleksową obsługę transakcji, bezpieczeństwo i doświadczenie w obrocie nieruchomościami to firma PÓŁNOC Nieruchomości spełni Twoje oczekiwania.

Agencja Nieruchomości PÓŁNOC to przede wszystkim doświadczony zespół. Firma istnieje na rynku od ponad 22 lat, a pracownicy to prawdziwi fachowcy, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz doskonałe umiejętności praktyczne z zakresu sprzedaży nieruchomości, zakupie oraz wynajmie nieruchomości mieszkalnych. Co warto dodać, zespół agencji PÓŁNOC nieustannie poszerza poziom swoich kompetencji zawodowych poprzez samodzielną naukę oraz udział w różnego rodzaju szkoleniach.

Dzięki indywidualnemu podejściu i rzetelności agenci pomogą podjąć najkorzystniejsze decyzje związane z zakupem, wynajmem i sprzedażą nieruchomości.

PÓŁNOC Nieruchomości to firma, która ma w swojej ofercie m.in.:

- wynajem mieszkań, domów, lokali i działek,
- sprzedaż (działka budowlana, dom, mieszkanie, lokal),
- pomoc z zakresu kupna nieruchomości.

Chcesz zakupić lub wynająć w pełni urządzone mieszkanie w centrum miasta? A może marzy Ci się dom lub działka na nieco spokojniejszym terenie Bolesławca? Agencja PÓŁNOC ma w swojej ofercie setki mieszkań, domów, działek i lokali zróżnicowanych pod względem położenia, ceny, wykończenia czy też rozmieszczenia pokoi.

Jeśli myślisz o przeprowadzeniu się w inny rejon Polski i sprzedaniu swojej aktualnej nieruchomości, to agenci biura PÓŁNOC również Ci w tym pomogą. Specjaliści zapewniają pełne wsparcie podczas wyceny działki, domu, lokalu czy też mieszkania. Co więcej, pomogą Ci uzyskać niezbędne dokumenty i będą godnie reprezentować nieruchomość przed potencjalnymi nabywcami.

Skontaktuj się już dziś!

Mail: [email protected]
Telefon: +48 756 467 071

Zobacz również firmy w obrębie kategorii: Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków;