sai solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Reklama

adres firmy ul. Sosnowa 94/98, Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, ŁÓDZKIE
nip 7732492271

SAI Solutions Sp. z o.o.  - producent oprogramowania oraz integrator systemów automatycznej identyfikacji w tym systemów RFID.

Nasz zespół od niespełna 30 lat zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i wdrażaniem spersonalizowanych systemów informatycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw.

W szczególności koncentrujemy się na rozwiązaniach informatycznych, które usprawniają zarządzanie złożonymi strukturami: magazynowania, logistyki i dystrybucji w powiązaniu z procesami zaopatrzenia, produkcji i sprzedaży.

Nie proponujemy standardowych rozwiązań, których podstawową wadą są ograniczenia wynikające z ich uniwersalności. Nasze systemy są tworzone indywidualnie dla każdego klienta, dzięki czemu są w stanie spełnić nawet najbardziej niestandardowe oczekiwania, mogą rozwijać się wraz ze zmianami potrzeb przedsiębiorstwa przez co nie są barierą, a wręcz impulsem do rozwoju firmy.

Dzięki swojej unikatowości oraz naszemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu, a także dzięki stosowaniu rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach nasze systemy są niepodatne na zagrożenia, stabilne i bezpieczne.

W swoich systemach stosujemy przejrzyste interfejsy programu dające się łatwo i intuicyjnie obsługiwać nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Zapewniamy pełne wsparcie, obsługę i serwis naszych systemów oraz dostarczanych przez nas urządzeń. Wspomagamy klientów w utrzymaniu integralności i bezpieczeństwa danych.

Zobacz również firmy w obrębie kategorii: Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania;