Madman Gaming Katarzyna Dziedzic

adres firmy ul. Willowa 15, Zelków, krakowski, MAŁOPOLSKIE
nip 8641871419
telefon 793389751
e-mail [email protected]
strona www https://madmangaming.pl/

Specjalizujemy się w budowaniu komputerów gamingowych jak i zestawów profesjonalnych na indywidualne zamówienia klienta oferując przy tym kilka gotowych pre-buildów skonfigurowanych tak by wyciągnąć maksimum z proponowanego sprzętu.

Dbamy o to by każdy zestaw nie tylko działał wyśmienicie ale też wyglądał ponadprzeciętnie zachowując balans pomiędzy ceną a jakością. Komputery budujemy z podzespołów wiodących producentów takich jak Asus, MSI, Noctua, NZXT, Corsair czy Fractal Design dbając o takie szczegóły jak temperatury, doznania akustyczne czy okablowanie. Każdy zestaw jest dopieszczony tak jakbyśmy tworzyli go dla siebie dzięki czemu nasi klienci otrzymują w pełni skonfigurowany i gotowy do pracy komputer.

Oferujemy przy tym najprostszy konfigurator PC na Polskim rynku tak by nawet niedoświadczeni użytkownicy byli w stanie zbudować wymarzony komputer w mniej niż 10 minut bez konieczności porównywania pomiędzy sobą setek zestawów czy tysięcy podzespołów komputerowych.

Naszymi klientami są osoby szukające komputerów PC oferujących ponadprzeciętną jakość jak i standard wykonania dlatego też dbamy o to by każdy czuł się u nas wyśmienici oferując doradztwo i wsparcie na najwyższym poziomie. Na każdą wiadomość email czy telefon odpowiadamy w maksymalnie 4h a przeważnie dużo szybciej - oczywiście w godzinach otwarcia sklepu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.