Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda Aleksander Molenda

Reklama

adres firmy Łasicka, 21, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
nip 6121822661
telefon 734454747

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda zajmuje się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami (wspólnotami mieszkaniowymi). Na rynku działamy od 20 lat. Posiadamy bezcenne doświadczenie, wiedzę potwierdzoną licencjami, odbytymi licznymi szkoleniami. Każdą nieruchomością zajmujemy się jak swoją własną. Wyróżniamy się podejściem do klienta, dostępem do internetowej platformy mieszkańca, organizacją przetargów na wszystkie prace remontowe w budynkach.
Zajmujemy się także zarządzaniem najmem lokalów. Przejmujemy od właściciela wszystkie obowiązki jakie musi wykonywać wynajmujący: szukanie i sprawdzanie najemców, przygotowanie i podpisanie profesjonalnej umowy, dopasowanej do konkretnej nieruchomości i sytuacji, organizacja bieżących napraw, które są w zakresie właściciela lokalu, kwartalna kontrola stanu nieruchomości, rozliczanie najemców, ewentualna windykacja należnośći itd. Właściciel nie musi się niczym martwić!
Nasza firma pośredniczy także w sprzedaży/kupnie nieruchomości. Z naszą pomocą bez nerwów, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie sprzedasz/ kupisz swoją nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również firmy w obrębie kategorii: Tynkowanie;