Elektro-Tech Arkadiusz Bober

Reklama

adres firmy 1 Maja 30, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
nip 6121686809
telefon 723894956

Firma Elektro-Tech jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, świadczącym usługi głównie z zakresu szeroko pojętych urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i nie tylko.

​Specjalizujemy się w pracach związanych z kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, instytucjach, lokalach mieszkaniowych jak i w domach jednorodzinnych. W skład naszej oferty wchodzi również wykonanie inteligentnych instalacji domowych, instalacji odgromowych, alarmowych, RTV-SAT, domofonowych, monitoringu, automatyki przemysłowej i elektroenergetyki itp.

Realizujemy gotowe projekty biur projektowych jak również tworzymy własne rozwiązania. Instalacje elektryczne wykonujemy zarówno z materiałów dostarczonych przez nas, oferując przy tym zakup po cenach hurtowych , jak i te powierzone nam przez zleceniodawcę.

Oferujemy fachowe i specjalistyczne doradztwo w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, modernizacji i montażu urządzeń i instalacji elektrycznych.

Zobacz również firmy w obrębie kategorii: Wykonywanie instalacji elektrycznych;