Betimo Michał Parpura Fotoceramika S.C.

Reklama

adres firmy Kraśnik Górny 46B, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
nip 6121760836
telefon +48604126531

BETIMO jest producentem zdjęć i obrazów na szkle oraz porcelanie wykorzystywanych jako dekory w łazienkach, kuchniach, salonach, saunach, basenach, restauracjach, gabinetach (np. stomatologicznych, kosmetycznych i fryzjerskich), oraz w innych miejscach, gdzie wymagana jest odporność na wilgoć, wodę, zarysowania i inne warunki atmosferyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na polu zdjęć nagrobkowych możemy pochwalić się najlepszą i fotograficzną jakością mozaik, nieosiągalną dla innych firm korzystających z wielkoformatowych urządzeń do druku. Naszą ofertę wzbogacilismy o nową technologię umożliwiającą wykonywanie dekoracji na szkle. Specjalizujemy się w produkcji laminowanego szkła dekoracyjnego, dającego możliwość aranżacji pomieszczeń w zupełnie inny, nowoczesny sposób.

Wybierając naszą firmę, zdobywacie:

-zaufanego partnera, który wywiąże się z każdego zlecenia w terminie
-najwyższą jakość wykonania oraz trwałość produktów
-elastyczność w podchodzeniu do klienta
-szeroką ofertę w zakresie rozmiarów naszych produktów
-Celem naszej firmy jest tworzenie dekoracji z płytek oraz szkła laminowanego z jak najwyższą starannością, mając na uwadze zadowolenie klienta i dostosowanie się do indywidualnych pomysłów.

Współpracujemy z projektantami wnętrz, aby nasz produkt był jak najbardziej dopracowany, a dzięki temu mamy kontakt z aktualnymi trendami na rynku.

Zobacz również firmy w obrębie kategorii: Pozostałe drukowanie; Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku; Introligatorstwo i podobne usługi; Produkcja szkła płaskiego; Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego; Produkcja szkła gospodarczego; Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne; Zakładanie stolarki budowlanej; Malowanie i szklenie; Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego; Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana; Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach; Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach; Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet; Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych; Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania; Działalność związana z oprogramowaniem; Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki; Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi; Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych; Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; Działalność portali internetowych; Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek; Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi; Działalność agencji reklamowych; Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet); Działalność fotograficzna;