Fotograma

Reklama

adres firmy Narcyzów 8, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
telefon 75 713 32 03 lub 608 673 804

Firma istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku istnienia obsługujemy fotograficznie oraz filmowo: wesela, śluby, komunie, imprezy zbiorowe, studniówki, imprezy zakładowe itp. Posiadamy nowoczesny sprzęt wysokiej jakości.

Nasze zasoby to profesjonalne, cyfrowe, trójprzetwornikowe (3CCD) kamery marki Sony VX2100, które są obecnie sprzętem o najwyższej klasie wśród firm, które zajmują się wideofilmowaniem, a także sprzęt fotograficzny firmy Nikon oraz Canon.

Dla miłośników nowych technologii i jakości Full-HD polecamy filmowanie kamermi Panasonic AG-HMC81 zapewniającymi wysoką jakość obrazu oraz zapisującymi obraz na kartach pamięci, co gwarantuje duży stopień bezpieczeństwa zarejestrowanego materiału.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta dotyczące sposobu realizacji zlecenia.

Duży nacisk kładziemy na montaż filmu, gdyż to dzięki odpowiedniemu podejściu do tego zagadnienia, widz nie jest znudzony po paru minutach, lecz z uwagą ogląda filmową pamiątkę. Ze względu na wysokie kryteria jakościowe jakie sobie wyznaczamy, pragniemy jak najpiękniej odwzorować czar Waszej uroczystości, nie zapominając o najdrobniejszych szczegółach.