Metrohouse Sa

Reklama

adres firmy Zgorzelecka 12, Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
telefon 75 646 70 71

Metrohouse SA To ponad 70 zespołów sprzedażowych, 800 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w większości województw. Mniejszościowych akcjonariuszem spółki jest BZ WBK Inwestycje sp. Z o. O. Która wchodzi w skład Grupy Banku Zachodniego WBK. Oferta Metrohouse & Partnerzy S. A. Obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy Metrohouse & Partnerzy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance (w ubiegłym roku pośredniczył w uzyskaniu finansowania nieruchomości na łączną kwotę 85 milionów złotych), Salon Dewelopera; wyodrębniona ze struktur firmy komórka obsługująca oferty z rynku pierwotnego.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO SPRZEDAJĄCY.

Metrohouse oferuje wyłącznie sprawdzone nieruchomości. Każda oferta jest dokładnie opisana, posiada szereg zdjęć obrazujących jej stan techniczny i wygląd, do każdej nieruchomości z rynku wtórnego rysowany jest plan powierzchni z dokładnymi wymiarami. Każda nieruchomość posiada oświadczenie podpisane przez właściciela mówiące o stanie technicznym. Na etapie transakcji zapewniamy również naszym Klientom pełne doradztwo prawne. Współpracujący z nami profesjonaliści dokonują dokładnego sprawdzenia poprawności dokumentów i stanu prawnego nieruchomości i czuwają nad bezpiecznym przebiegiem transakcji.

W 2010 r. w VI Rankingu Firm Rynku Nieruchomości miesięcznika C. H. Beck Nieruchomości firma Metrohouse & Partnerzy została sklasyfikowana na I miejscu wśród działających na rynku agencji nieruchomości.