Juniorzy młodsi BKS-u awansowali do Ligi Dolnośląskiej Juniorów

istotne.pl 4 karkonosze jelenia góra, bks bolesławiec

W czwartek (15 czerwca) juniorzy młodsi BKS-u rozegrali mecz barażowy, którego stawką był awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Przeciwnikiem drużyny Tomasza Jasińskiego były Karkonosze Jelenia Góra. Decydujące o awansie spotkanie odbyło się w Mirsku. Do przerwy BKS prowadził 2:0. Autorami goli byli: Grzegorz PaleńKamil Posadowski. W drugiej połowie nasz zespół nie wykorzystał kilku okazji. Natomiast drużyna z Jeleniej Góry doprowadziła do wyrównania i o wygranej miała zadecydować dogrywka. Ta jednak niczego nie rozstrzygnęła i obie ekipy zmierzyły się w rzutach karnych.

Rzuty karne na meczu w Mirsku (BKS w biało-zielonych strojach):

W tym elemencie gry lepsi okazali się juniorzy BKS-u, pokonując swoich rywali z Karkonoszy 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Puzio, Maciej CeluchBartosz Gudzowski. W przyszłym sezonie juniorzy młodsi zagrają w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Wcześniej do tych rozgrywek awansowała drużyna Juniorów Starszych BKS-u. Gratulujemy awansu piłkarzom, trenerowi i kierownikowi drużyny, którym jest Jerzy Stanik.