Fantastyczny odzew na akcję! Setki kartek i paczek dla wyjątkowego chłopca

Mateusz Waśniewski
fot. Marzena Waśniewska Odzew jest ogromny. Na ten moment otrzymaliśmy 530 kartek! Listonosz ciągle zasypuje nas nowymi! – napisała w niedzielę na Facebooku pani Marzena, siostra Mateusza i inicjatorka akcji.
istotne.pl 183 tomaszów bolesławiecki, akcja, urodziny, mateusz waśniewski

Reklama

O sprawie informowaliśmy w materiale Zróbmy wyjątkowemu chłopcu wyjątkowy prezent na 8 urodziny! Marzena Waśniewska, inicjatorka akcji i siostra małego Mateusza z Tomaszowa Bolesławieckiego, napisała na Facebooku: – Jestem siostrą cudownego chłopca z zespołem Downa. 25 kwietnia ma 8 urodziny. Chcielibyśmy z Waszą pomocą zrobić Mateuszkowi prezent. Mateusz uwielbia otwierać listy, paczki, dlatego chcielibyśmy Was prosić o przesłanie dla Mateuszka kartki urodzinowej :)

Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania rodziny Mateusza. W niedzielę pani Marzena napisała:

Akcję karteczkową rozpoczęłam 13 marca, ze świadomością, że przyjdzie dużo kartek, bo przecież mam dużo znajomych i dobrych ludzi wokół siebie. W głowie miałam marzenie: dobić do 50, bo 50 kartek to już jest coś. […] Nie ma 50 kartek, ba! nawet 100 nie ma... Na ten moment otrzymaliśmy 530 kartek! Listonosz codziennie zasypuje nas nowymi! Dziękuję!

Tego samego dnia dodała:

Kochani! Kilka godzin zajęło Matiemu otwieranie karteczek ;) Dzisiaj dostał dużą część tego, co przyszło. W planach było, że damy mu jeden karton z karteczkami – mieliśmy zapakowane 9:) Baliśmy się, że Mateusz po otwarciu kilkunastu kartek się znudzi, a nie chcieliśmy tego, bo uważamy, że każda karteczka jest warta jego uśmiechu ;) Jednak on nie chciał odpuścić, mimo zmęczenia otwierał z zapałem kolejne paczki. Jego euforia była tak wielka, jego zaangażowanie w otwieranie też – otworzyliśmy 7 pudełek.

Dziękujemy naszym Czytelnikom za tak fantastyczny odzew na akcję pani Marzeny. Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył się z fiskusem, a chciałby wesprzeć niezwykłego chłopca z Tomaszowa Bolesławieckiego swoim 1%, może to zrobić. Szczegóły na stronach:

Reklama