Bolesławieccy artylerzyści najlepsi w biegach przełajowych

Żołnierze
fot. 23 Śląski Pułk Artylerii w Bolesławcu Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja 17 Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza, a na trzecim – reprezentacja 6 Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa.
istotne.pl 183 23śpa

W dniach 1–3 marca odbyły się Mistrzostwa Grupy Współzawodnictwa Sportowego 11 DKPanc w biegach przełajowych. Reprezentacja bolesławieckiego 23 Śląskiego Pułku Artylerii zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej.

Ponadto nasi żołnierze zdobyli 6 medali indywidualnych, w tym 3 złote i 1 srebrny. Reprezentanci Pułku dodatkowo zwyciężyli w 3 biegach sztafetowych.