Kolejne sukcesy bolesławieckich lekkoatletów. Stanisław Strzelecki wicemistrzem Polski

Ludzie
istotne.pl 183 lekkoatletyka, bolesłavia

Bolesłavia: – W miniony weekend na stadionie w Słupsku odbyły się Mistrzostw Polski Sztafet, podczas których startowało kilkoro naszych zawodników.

I dodaje: – Reprezentanci MKS Bolesłavia pokazali się z bardzo dobrej strony, osiągając następujące wyniki.

Sukcesy bolesławieckich lekkoatletów

• Stanisław Strzelecki, biegnąc w reprezentacji Dolnego Śląska w sztafecie szwedzkiej U18, zajął 2 miejsce w Polsce, uzyskując wynik 1:59.12.
  • Vanessa Michaluk oraz Małgorzata Stec pobiegły w reprezentacji Dolnego Śląska w sztafecie szwedzkiej U16 i wywalczyły 7 miejsce z czasem 2:23.63.
  • Amelia Szymska biegła w reprezentacji Dolnego Śląska w sztafecie szwedzkiej U18 i razem z koleżankami zajęła 5 miejsce z czasem 2:22.44.
  • Sprinterki – Lena Burdzy, Vanessa Michaluk, Małgorzata Stec oraz Eliza Psiuch – pobiegły w sztafecie 4 × 200 U16 i uzyskały 8 miejsce z czasem 1:50.65.
  • Ostatnią konkurencją, w której rywalizowali nasi zawodnicy. był bieg 4 × 400 MIX U18. Nasza drużyna w składzie: Stanisław Strzelecki, Emilia Burmas, Oliwier Skorupiński oraz Julia Szymska po zaciętej rywalizacji zajęła 7 miejsce z czasem 3:45.82.

Zarząd MKS Bolesłavia: – Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy udanych startów i życzymy dalszych sukcesów.