Rezerwy BKS podzieliły się punktami z Wartą

Mecz BKS II Bolesławiec - GKS Warta Bolesławiecka
istotne.pl 4 gks warta bolesławiecka, bks bolesławiec

W niedzielę (16 października) na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu BKS II podejmował GKS Wartę Bolesławiecką. Odmłodzony juniorami zespół gospodarzy od początku meczu wypracowywał sobie okazje bramkowe, ale brakowało skutecznego wykończenia stwarzanych sytuacji. Niewykorzystane okazje zemściły się w 40 minucie. Wówczas Piotr Palczewski wyprowadził gości na prowadzenie.

Po zmianie stron Warta poszła za ciosem i w 53 minucie Paweł Rissmann pokonał Dawida Kizymę. Warta prowadziła 2:0. 10 minut później było już 3:0 dla przyjezdnych. Na listę strzelców ponownie wpisał się Piotr Palczewski. Gdy wydawało się, że goście mają już mecz pod kontrolą rezerwy BKS wzięły się za odrabianie wyniku.

W 73 minucie Mateusz Sinica zdobył bramkę dla BKS. Minutę później gol Oskara Raziuka sprawił, że z 3:1 zrobiło się 3:2 dla Warty. Mecz trzymał w napięciu do samego końca. W 89 minucie do remisu doprowadził Eryk Kliwak. Zawodnik skutecznie wykorzystał rzut wolny. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 i podziałem punktów.