Rezerwy BKS zremisowały z Żarkami Średnimi

Piłkarze BKS i WKS Żarki Średnie
istotne.pl 4 bks bolesławiec

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 8. kolejki rozgrywek III grupy A-klasy. Na stadion przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu w niedzielne popołudnie (2 października) przyjechał zespół WKS Żarki Średnie. W 23 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Piłkę do siatki skierował Mirosław Markowski. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali, za sprawą trafienia Dawida Miłoszewicza.

Po zmianie stron padły jeszcze dwa gole. Najpierw, w 66 minucie, BKS wyszedł na prowadzenia po strzale Adriana Białego. Kilka minut później, po faulu bramkarza BKS arbiter podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Michał Czajkowski i ponownie wyrównał stan rywalizacji i jednocześnie ustalił wynik meczu. BKS II Bolesławiec – WKS Żarki Średnie 2:2.