Czwarta z rzędu wygrana seniorów BKS. Punkty jadą do Bolesławca

BKS Bolesławiec - flaga
istotne.pl 4 aks strzegom, bks bolesławiec

Dobre wiadomości napłynęły ze Strzegomia, gdzie seniorzy BKS, w sobotę 29 października, rozgrywali mecz 12. kolejki rozgrywek IV ligi.

Piłkarze Sebastiana Tylutkiego podtrzymali zwycięską passę i wygrali z AKS 2:1. Obie bramki dla bolesławian padły w pierwszej połowie meczu.

Na listę strzelców wpisali się Kacper Deka (40 minuta) i Piotr Skiba (42 minuta). Gospodarze gola honorowego zdobili w drugiej połowie spotkania. Na listę strzelców wpisał się, w 54 minucie, Igor Rajca.

BKS – AKS Strzegom 2:1 (2:0).

Po wygranej w Strzegomiu bolesławianie zajmują 9. miejsce w tabeli rozgrywek. W przyszły weekend BKS podejmie przy Spółdzielczej Odrę Ścinawa, która zajmuje 8. miejsce w tabeli.

Zobacz składy.

Zobacz tabelę.

BKS Bolesławiec seniorzy, sezon 2022/2023

A już w niedzielę (30 października) drugi zespół BKS podejmie na stadionie przy ulicy Spółdzielczej GKS Iwiny. Początek spotkania, godzina 13:00.