BKS: Pierwszy sparing na 2:1

Kacper Deka po zdobyciu drugiego gola
istotne.pl 4 sparing, promień żary, bks bolesławiec

pierwszym meczu kontrolnym przed IV-ligowymi rozgrywkami BKS wygrał z Promieniem Żary 2:1 (1:0).

Oba gole dla naszej drużyny zdobył wychowanek BKS – Kacper Deka. Co ciekawe, bolesławianie wyszli na prowadzenie już w 1 minucie spotkania. Wówczas to Kacper wykorzystał asystę Marka Majki i przelobował wysuniętego bramkarza gości.

W drugiej połowie padły jeszcze dwa gole. Jeden dla BKS i jeden dla Promienia Żary. Po tym jak drugiego dla BKS zdobył Kacper goście skutecznie wykorzystali rzut karny. Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz BKS – Tomasz Hajduczek. Golkiper gospodarzy wielokrotnie ratował swój zespół przed stratą gola.

Sparing był transmitowany na profilu Facebookowym BKS Bolesławiec:

Przed BKS jeszcze trzy zaplanowane sparingi:

• 26 lipca – Konfeks Legnica,
  • 30 lipca – Victoria Jelenia Góra,
  • 6 sierpnia – Stal Chocianów.

O godzinie i miejscu sparingów będzie na bieżąco informował profil BKS na Facebooku.