Druga porażka BKS w rozgrywkach IV ligi

BKS Bolesławiec - flaga
istotne.pl 4 bks bolesławiec

W sobotę, 20 sierpnia, seniorzy BKS rozgrywali wyjazdowy mecz drugiej kolejki IV ligi. Ich przeciwnikiem był Sokół Jerzmanowa.

Kadra BKS na ten mecz przedstawiała się następująco:

Tomasz Hajduczek, Dawid Kizyma – Kamil Skiba, Rafał Raginia, Mateusz Medyński, Michał Kapusz, Jakub Kwoczka, Gabriel Piotrowski, Mateusz Olesiński, Igor Sawicki, Jacek Bochnia, Kacper Deka, Krzysztof Dmuchowski, Karol Borowski, Jakub Rissmann, Wiktor Skawiński, Bartłomiej Zapiór, Artur Spraski.

Niestety, spotkanie zakończyło się przegraną zespołu ze Spółdzielczej. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie.

W 4 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Krystian Woźniak

W 8 minucie Jakub Rissmann doprowadził do remisu 1:1.

W 22 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą drugiego gola Krystiana Woźniaka i prowadzenia już nie oddali.

BKS – Sokół Jerzmanowa 1:2 (1:2).

Druga runda Okręgowego Pucharu Polski

Przypominamy, że już w najbliższą środę (24 sierpnia) seniorzy pierwszej drużyny BKS zmierzą się w Nowogrodźcu z tamtejszym Chrobrym. Będzie to mecz drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Początek zaplanowano na godzinę 17:30.