BKS w trzeciej rundzie Okręgowego Pucharu Polski

Piłkarze BKS w Nowogrodźcu
istotne.pl 4 chrobry nowogrodziec, bks bolesławiec

W środę (24 sierpnia) w Nowogrodźcu miejscowy Chrobry podejmował, w drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski, pierwszy zespół BKS Bolesławiec. Bolesławianie od 2 minuty grali w 10. Za faul bramkarz BKS Dawid Kizyma obejrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry. Jego miejsce w bramce zajął Kuba Kwoczka, który nominalnie gra na pozycji pomocnika.

Mimo gry w osłabieniu IV-ligowcy mieli przewagę i więcej okazji do zdobycia bramek. Do przerwy był wynik 0:0. Po zmianie stron BKS wyszedł na prowadzenie po golu Gabriela Piotrowskiego. Chrobry wyrównał po trafieniu Adriana Kuleszy. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do BKS. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył rozgrywający dobre spotkanie Gabriel Piotrowski. Gol padł po ładnym uderzeniu zza pola karnego. Chrobry Nowogrodziec – BKS Bolesławiec 1:2 (0:0).

Aktualizacja

W III rundzie okręgowego Pucharu Polski BKS Bolesławiec zmierzy się z KS Łomnica. Losowanie par odbyło się w siedzibie DZPN Jelenia Góra. BKS zagra mecz pucharowy na wyjeździe, 7 września, o godzinie 17:30.