BKS przegrywa z Olimpią Kamienna Góra

Piłkarz Olimpii Kamienna Góra i BKS-u
istotne.pl 4 bks bolesławiec, olimpia kamienna góra

W sobotnim meczu 17. kolejki rozgrywek klasy okręgowej BKS przegrał na stadionie przy Spółdzielczej z Olimpią Kamienna Góra 0:3 (0:2). Goście zagrali skutecznie i wykorzystali swoje szanse, w odróżnieniu od gospodarzy.

Na prowadzenie przyjezdni wyszli w 13 minucie, kiedy to po faulu w polu karnym BKS-u, sędzia podyktował rzut karny. Okazję pewnie wykorzystał Łukasz Bieńkowski i było 1:0. W 26 minucie było już 2:0 dla przyjezdnych. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Młodziński.

W końcówce pierwszej połowy BKS miał szansę na zdobycie bramki kontaktowej. Jednak Filip Zagórski, z rzutu karnego, nie trafił w światło bramki. W drugiej połowie padła trzecia bramka dla gości. W 84 minucie wynik meczu ustalił Konrad Domin i trzy punkty odjechały do Kamiennej Góry. Dodatkowo bolesławianie kończyli mecz w 10, kiedy to, po drugiej żółtej, czerwoną kartkę obejrzał Mateusz Medyński.

BKS zagrał słabo. Brakowało strzałów, zaś te, które piłkarze ze Spółdzielczej oddawali, były albo za słabe albo niecelne. Nie było pomysłu na skuteczne akcje. Goście zagrali skuteczniej i zasłużenie wygrali ten mecz.

BKS: Walczak – Skiba, Dul, Kwoczka (53′ Posadowski), Kowalonek, Wolski (53′ Kuczyński), Puzio (żk), Dmuchowski (żk), Medyński (70′ czk), Zagórski (żk), Pochwała.