materiał promocyjny

Dzień Kobiet nad morzem

Kobiety na plaży
fot. unspalsh Wiosenny relaks w towarzystwie morskiej bryzy to niezawodny sposób na naładowanie baterii po zimie. Dzień Kobiet nad Bałtykiem z przyjaciółkami, siostrą lub mamą to doskonała okazja na relaks!
istotne.pl 1 wakacje, dzień kobiet, miasto legnica

Reklama

Idzie wiosna, a wraz z nią nowa energia i radość. Po zimowym letargu wszystko budzi się do życia. Na początku marca obchodzimy również Dzień Kobiet, który często jest okazją do spędzenia czasu z bliskimi przyjaciółkami w niezwykły sposób. W końcu “girls just wanna have fun”! Wiele z nas wpadnie na pomysł zaplanowania babskiego wyjazdu. Czy jest lepsze miejsce, w którym można nabrać wiatru w żagle, niż bałtycka plaża? 

Zadbaj o wygodę

Na Dzień Kobiet nad morzem polecany jest kilkudniowy, choćby weekendowy wyjazd, który naprawdę pozwoli wypocząć. Należy jednak zadbać o komfortowe warunki do wypoczynku. Pamiętajmy, że w okolicy Dnia Kobiet wiele osób zdecyduje się na podobny wyjazd. Nie czekajmy więc z rezerwacją na ostatnią chwilę, a dodatkowo wybierzmy miejsce, w którym będziemy mieć gwarancję komfortu. 

Takim miejscem mogą być apartamenty z widokiem na morze. Jest to doskonały wybór, ponieważ zapewni nie tylko zapierające dech w piersiach widoki z okna i tarasu, ale także bezpieczeństwo oraz swobodę. Jest to idealny rodzaj zakwaterowania w przypadku kilkuosobowych wyjazdów. Apartamenty przy plaży zazwyczaj mogą pomieścić od 2 do 6 osób, co zapewni komfortowe warunki pobytu. Dodatkowy atut to obecność aneksu kuchennego oraz duża przestrzeń, w której można zorganizować np. pełną pyszności kolację. 

Gdzie warto się zatrzymać?

Nadmorskie miejscowości w okresie zimowym i wczesnowiosennym nie funkcjonują w taki sam sposób, jak latem. Te najmniejsze wsie znane z turystyki zamierają, natomiast w największych ośrodkach możemy napotkać tłumy. Dobrym pomysłem jest zatem wybranie czegoś pośrodku, czyli kurortu, który jest znany, ale jednocześnie nie jest wielkim miastem. Przykładem może być Mielno. Poza szczytem sezonu mamy gwarancję tego, że nie zabraknie nam atrakcji, znajdziemy ciekawe miejsca z jedzeniem oraz nie będziemy się nudzić, a jednocześnie nie spotkamy tłumu turystów. 

W Mielnie znajdziemy także najwyższej klasy apartamenty, w tym luksusowe apartamenty tuż przy plaży. Położone w pierwszej linii brzegowej zapewnią piękny widok na morze. Dodatkowy atut to bliskość Bałtyku, który daje możliwość szybkiego dotarcia na plażę o dowolnej porze – nawet, jeśli zamarzy nam się wieczorny spacer, szybko i bezpiecznie będziemy w stanie dotrzeć do miejsca noclegu. Niektóre ze znanych i popularnych resortów przygotowały z okazji Dnia Kobiet specjalne oferty, które zawierają dodatkowe bonusy dla Pań – np. https://dunebeachresort.com/oferty-specjalne/dzien-kobiet. Oprócz tego, naturalnie, nocleg w nowoczesnym i luksusowym apartamencie przy plaży. Takie okazje rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki, dlatego warto nie zwlekać z rezerwacją – może się okazać, że zabraknie miejsc!

Reklama