Kto z kim i kiedy zagra w klasie okręgowej, w rundzie jesiennej?

Kto z kim i kiedy zagra w klasie okręgowej, w rundzie jesiennej?
fot. istotne.pl Poniżej zespoły klasy okręgowej oraz terminarz meczów zaplanowanych na jesienną rundę rozgrywek.
istotne.pl rozgrywki, piłka nożna, klasa okręgowa

Drużyny Klasy Okręgowej, Podokręg Jelenia Góra, Sezon 2021/2022

  1. Olimpia Kowary
  2. Victoria Jelenia Góra
  3. Włókniarz Mirsk
  4. BKS Bobrzanie Bolesławiec
  5. Chrobry Nowogrodziec
  6. Cosmos Radzimów
  7. Włókniarz Leśna
  8. Lotnik Jeżów Sudecki
  9. Iskra Łagów
  10. Gryf Gryfów Śląski
  11. Czarni Lwówek Śląski
  12. Victoria Ruszów
  13. Twardy Świętoszów
  14. Nysa Zgorzelec
  15. Górnik Węgliniec
  16. Hutnik Pieńsk

Terminarz Klasy Okręgowej, Podokręg Jelenia Góra, Sezon 2021/2022 – runda jesienna

Kolejka 1 – 14/15.08.2021

  • Olimpia Kowary : Hutnik Pieńsk
  • Victoria Jelenia Góra : Górnik Węgliniec
  • Włókniarz Mirsk : Nysa Zgorzelec
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Twardy Świętoszów
  • Chrobry Nowogrodziec : Victoria Ruszów
  • Cosmos Radzimów : Czarni Lwówek Śląski
  • Włókniarz Leśna : Gryf Gryfów Śląski
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Iskra Łagów

Kolejka 2 – 21/22.08.2021

  • Hutnik Pieńsk : Iskra Łagów
  • Gryf Gryfów Śląski : Lotnik Jeżów Sudecki
  • Czarni Lwówek Śląski : Włókniarz Leśna
  • Victoria Ruszów : Cosmos Radzimów
  • Twardy Świętoszów : Chrobry Nowogrodziec
  • Nysa Zgorzelec : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Górnik Węgliniec : Włókniarz Mirsk
  • Olimpia Kowary : Victoria Jelenia Góra

Kolejka 3 – 28/29.08.2021

  • Victoria Jelenia Góra : Hutnik Pieńsk
  • Włókniarz Mirsk : Olimpia Kowary
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Górnik Węgliniec
  • Chrobry Nowogrodziec : Nysa Zgorzelec
  • Cosmos Radzimów : Twardy Świętoszów
  • Włókniarz Leśna : Victoria Ruszów
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Czarni Lwówek Śląski
  • Iskra Łagów : Gryf Gryfów Śląski

Kolejka 4 – 04/05.09.2021

  • Hutnik Pieńsk : Gryf Gryfów Śląski
  • Czarni Lwówek Śląski : Iskra Łagów
  • Victoria Ruszów : Lotnik Jeżów Sudecki
  • Twardy Świętoszów : Włókniarz Leśna
  • Nysa Zgorzelec : Cosmos Radzimów
  • Górnik Węgliniec : Chrobry Nowogrodziec
  • Olimpia Kowary : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Victoria Jelenia Góra : Włókniarz Mirsk

Kolejka 5 – 11/12.09.2021

  • Włókniarz Mirsk : Hutnik Pieńsk
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Victoria Jelenia Góra
  • Chrobry Nowogrodziec : Olimpia Kowary
  • Cosmos Radzimów : Górnik Węgliniec
  • Włókniarz Leśna : Nysa Zgorzelec
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Twardy Świętoszów
  • Iskra Łagów : Victoria Ruszów
  • Gryf Gryfów Śląski : Czarni Lwówek Śląski

Kolejka 6 – 18/19.09.2021

  • Hutnik Pieńsk : Czarni Lwówek Śląski
  • Victoria Ruszów : Gryf Gryfów Śląski
  • Twardy Świętoszów : Iskra Łagów
  • Nysa Zgorzelec : Lotnik Jeżów Sudecki
  • Górnik Węgliniec : Włókniarz Leśna
  • Olimpia Kowary : Cosmos Radzimów
  • Victoria Jelenia Góra : Chrobry Nowogrodziec
  • Włókniarz Mirsk : BKS Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka 7 – 25/26.09.2021

  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Hutnik Pieńsk
  • Chrobry Nowogrodziec : Włókniarz Mirsk
  • Cosmos Radzimów : Victoria Jelenia Góra
  • Włókniarz Leśna : Olimpia Kowary
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Górnik Węgliniec
  • Iskra Łagów : Nysa Zgorzelec
  • Gryf Gryfów Śląski : Twardy Świętoszów
  • Czarni Lwówek Śląski : Victoria Ruszów

Kolejka 8 – 02/03.10.2021

  • Hutnik Pieńsk : Victoria Ruszów
  • Twardy Świętoszów : Czarni Lwówek Śląski
  • Nysa Zgorzelec : Gryf Gryfów Śląski
  • Górnik Węgliniec : Iskra Łagów
  • Olimpia Kowary : Lotnik Jeżów Sudecki
  • Victoria Jelenia Góra : Włókniarz Leśna
  • Włókniarz Mirsk : Cosmos Radzimów
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Chrobry Nowogrodziec

Kolejka 9 – 09/10.10.2021

  • Chrobry Nowogrodziec : Hutnik Pieńsk
  • Cosmos Radzimów : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Włókniarz Leśna : Włókniarz Mirsk
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Victoria Jelenia Góra
  • Iskra Łagów : Olimpia Kowary
  • Gryf Gryfów Śląski : Górnik Węgliniec
  • Czarni Lwówek Śląski : Nysa Zgorzelec
  • Victoria Ruszów : Twardy Świętoszów

Kolejka 10 – 16/17.10.2021 

  • Hutnik Pieńsk : Twardy Świętoszów
  • Nysa Zgorzelec : Victoria Ruszów
  • Górnik Węgliniec : Czarni Lwówek Śląski
  • Olimpia Kowary : Gryf Gryfów Śląski
  • Victoria Jelenia Góra : Iskra Łagów
  • Włókniarz Mirsk : Lotnik Jeżów Sudecki
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Włókniarz Leśna
  • Chrobry Nowogrodziec : Cosmos Radzimów

Kolejka 11 – 23/24.10.2021

  • Cosmos Radzimów : Hutnik Pieńsk
  • Włókniarz Leśna : Chrobry Nowogrodziec
  • Lotnik Jeżów Sudecki : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Iskra Łagów : Włókniarz Mirsk
  • Gryf Gryfów Śląski : Victoria Jelenia Góra
  • Czarni Lwówek Śląski : Olimpia Kowary
  • Victoria Ruszów : Górnik Węgliniec
  • Twardy Świętoszów : Nysa Zgorzelec

Kolejka 12 – 30/31.10.2021

  • Hutnik Pieńsk : Nysa Zgorzelec
  • Górnik Węgliniec : Twardy Świętoszów
  • Olimpia Kowary : Victoria Ruszów
  • Victoria Jelenia Góra : Czarni Lwówek Śląski
  • Włókniarz Mirsk : Gryf Gryfów Śląski
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Iskra Łagów
  • Chrobry Nowogrodziec : Lotnik Jeżów Sudecki
  • Cosmos Radzimów : Włókniarz Leśna

Kolejka 13 – 06/07.11.2021

  • Włókniarz Leśna : Hutnik Pieńsk
  • Lotnik Jeżów Sudecki : Cosmos Radzimów
  • Iskra Łagów : Chrobry Nowogrodziec
  • Gryf Gryfów Śląski : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Czarni Lwówek Śląski : Włókniarz Mirsk
  • Victoria Ruszów : Victoria Jelenia Góra
  • Twardy Świętoszów : Olimpia Kowary
  • Nysa Zgorzelec : Górnik Węgliniec

Kolejka 14 – 11.11.2021

  • Hutnik Pieńsk : Górnik Węgliniec
  • Olimpia Kowary : Nysa Zgorzelec
  • Victoria Jelenia Góra : Twardy Świętoszów
  • Włókniarz Mirsk : Victoria Ruszów
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec : Czarni Lwówek Śląski
  • Chrobry Nowogrodziec : Gryf Gryfów Śląski
  • Cosmos Radzimów : Iskra Łagów
  • Włókniarz Leśna : Lotnik Jeżów Sudecki

Kolejka 15 – 13/14.11.2021

  • Lotnik Jeżów Sudecki : Hutnik Pieńsk
  • Iskra Łagów : Włókniarz Leśna
  • Gryf Gryfów Śląski : Cosmos Radzimów
  • Czarni Lwówek Śląski : Chrobry Nowogrodziec
  • Victoria Ruszów : BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Twardy Świętoszów : Włókniarz Mirsk
  • Nysa Zgorzelec : Victoria Jelenia Góra
  • Górnik Węgliniec : Olimpia Kowary