W zbliżających się jesiennych rozgrywkach piłkarskiej klasy okręgowej zagra zespół seniorów BKS Bolesławiec (spadkowicz) oraz drużyny z terenu powiatu bolesławieckiego: GKS Warta Bolesławiecka, Leśnik Osiecznica (beniaminek) i Piast Wykroty. Rywalizacja zapowiada się niezmiernie interesująco, szczególnie w bezpośredniej konfrontacji drużyn z naszego powiatu.
Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań drużyn z powiatu bolesławieckiego w jesiennej rundzie rozgrywek. Pełny terminarz znajdziecie na stronie 90minut.pl
Kolejka 1, 15 sierpnia 2019, godzina 14:00
- BKS – Włókniarz Mirsk
- Leśnik Osiecznica – Victoria Ruszów
- Hutnik Pieńsk – GKS Warta Bolesławiecka
- Włókniarz Leśna – Piast Wykroty
Kolejka 2, 17-18 sierpnia, godzina 17:00
- Piast Wykroty – Pogoń Markocice
- GKS Warta Bolesławiecka – Łużyce Lubań
- Włókniarz Mirsk – Leśnik Osiecznica
- Woskar Szklarska Poręba – BKS
Kolejka 3, 24-25 sierpnia, godzina 17:00
- BKS – Pogoń Świerzawa
- Leśnik Osiecznica – Woskar Szklarska Poręba
- Włókniarz Leśna – GKS Warta Bolesławiecka
- Stella Lubomierz – Piast Wykroty
Kolejka 4, 31 sierpnia-1 września, godzina 17:00
- Pogoń Świerzawa – Piast Wykroty
- GKS Warta Bolesławiecka – Pogoń Markocice
- BKS – Leśnik Osiecznica
Kolejka 5, 7-8 września, godzina 16:00
- Leśnik Osiecznica – Pogoń Świerzawa
- Lechia Piechowice – BKS
- Stella Lubomierz – GKS Warta Bolesławiecka
- Piast Wykroty – Nysa Zgorzelec
Kolejka 6, 14-15 września, godzina 16:00
- GKS Warta Bolesławiecka – Piast Wykroty
- BKS – Hutnik Pieńsk
- Leśnik Osiecznica – Lechia Piechowice
Kolejka 7, 21-22 września, godzina 16:00
- Hutnik Pieńsk – Leśnik Osiecznica
- Łużyce Lubań – BKS
- Piast Wykroty – Olimpia Kamienna Góra
- Nysa Zgorzelec – GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 8, 28-29 września, godzina 16:00
- Pogoń Świerzawa – GKS Warta Bolesławiecka
- Victoria Ruszów – Piast Wykroty
- BKS – Włókniarz Leśna
- Leśnik Osiecznica – Łużyce Lubań
Kolejka 9, 5-6 października, godzina 15:00
- Włókniarz Leśna – Leśnik Osiecznica
- Pogoń Markocice – BKS
- Piast Wykroty – Włókniarz Mirsk
- GKS Warta Bolesławiecka – Olimpia Kamienna Góra
Kolejka 10, 12-13 października, godzina 15:00
- Victoria Ruszów – GKS Warta Bolesławiecka
- Woskar Szklarska Poręba – Piast Wykroty
- BKS – Stella Lubomierz
- Leśnik Osiecznica – Pogoń Markocice
Kolejka 11, 19-20 października, godzina 15:00
- Stella Lubomierz – Leśnik Osiecznica
- Piast Wykroty – BKS
- GKS Warta Bolesławiecka – Włókniarz Mirsk
Kolejka 12, 26-27 października, godzina 14:00
- Woskar Szklarska Poręba – GKS Warta Bolesławiecka
- BKS – Nysa Zgorzelec
- Leśnik Osiecznica – Piast Wykroty
Kolejka 13, 2-3 listopada, godzina 14:00
- Piast Wykroty – Lechia Piechowice
- Nysa Zgorzelec – Leśnik Osiecznica
- GKS Warta Bolesławiecka – BKS Bolesławiec
Kolejka 14, 9-10 listopada, godzina 14:00
- BKS – Olimpia Kamienna Góra
- Leśnik Osiecznica – GKS Warta Bolesławiecka
- Hutnik Pieńsk – Piast Wykroty
Kolejka 15, 16-17 listopada, godzina 13:30
- Piast Wykroty – Łużyce Lubań
- GKS Warta Bolesławiecka – Lechia Piechowice
- Olimpia Kamienna Góra – Leśnik Osiecznica
- Victoria Ruszów – BKS