materiał promocyjny

Soundbary Samsung – prezentacja

Soundbar
fot. LH Najlepsza recepta na poprawę brzmienia naszego telewizora? Zakup soundbara, czyli urządzenia, które nie tylko zapewni lepszą jakość samego brzmienia, ale też da nam dodatkowe możliwości, bliskie kinu domowemu, i nie tylko.
istotne.pl 1 muzyka, wnętrze, miasto legnica

Reklama

Soundbary to w czasach coraz bardziej płaskich telewizorów, w których często nie mieszczą się odpowiedniej jakości głośniki, najprostszy sposób na oglądanie filmów, seriali, koncertów czy po prostu telewizji z dźwiękiem dobrej jakości. Przyglądamy się ofercie soundbarów Samsunga.

Samsung HW J355

To niedrogi 2.1-kanałowy soundbar o mocy ciągłej 120 W (RMS), wyposażony w pasywny subwoofer przewodowy. Choć to podstawowy model, nie zabrakło w nim technologii Sound Connect umożliwiającej bezprzewodowe połączenie z wybranymi modelami telewizorów Samsunga. Samsung HW J355 może być sterowany przez dedykowaną aplikację współpracującą ze smartfonami Samsunga. Do dyspozycji użytkowników soundbara Samsung HW J355 są cztery tryby pracy: muzyka, głos, sport i kino. Samsung HW J355 możemy zamocować do ściany za pomocą dołączonego do zestawu mocowania.

SAMSUNG HW-K360

Ten nieco wyższy model wśród soundbarów Samsunga oferuje 130 W mocy wyjściowej (RMS), subwoofer aktywny bezprzewodowy oraz technologię Surround Sound Expansion, która zapewnia efekt dźwięku przestrzennego, tak jakbyśmy mieli w pomieszczeniu więcej głośników niż w rzeczywistości.

SAMSUNG HW-M550

To w przeciwieństwie do swoich ekonomiczniejszych, wyżej opisanych braci soundbar 3.1-kanałowy. Oznacza to, że w środku urządzenia umieszczono dodatkowy głośnik centralny, którego jedynym zadaniem jest odtwarzanie dialogów. Sprawia to, że oglądanie filmów czy seriali jest zdecydowanie przyjemniejsze od strony dźwiękowej. Do dyspozycji mamy oczywiście technologię Bluetooth i aplikację Samsung Audio Remote.

SAMSUNG HW-N650

Soundbary z pełną obsługą sześciokanałowych ścieżek dźwiękowych to już nieco wyższa szkoła jazdy. Ten model Samsunga zapewnia obsługę dźwięku 5.1, choć nie wyposażono go w dodatkowe tylne kolumny efektowe. Zestaw składa się z soundbara i subwoofera. Soundbar wyposażono w 8 głośników, które dzięki technologiom Samsunga mają zapewniać wrażenie korzystania z większej liczby źródeł dźwięku niż w rzeczywistości. Odpowiada za to między innymi technologia Acoustic Beam. HW-N650 ma świetnie nadawać się do nagłaśniania dźwięku gier z konsoli dzięki odpowiedniej optymalizacji dźwięku.

SAMSUNG HW-MS651

Wbudowany subwoofer jest atutem tego urządzenia – propozycji dla osób, które nie chcą dodatkowego przedmiotu w pokoju dziennym. HW-MS651 wyposażono, jak wyżej opisany model, w dodatkowy głośnik centralny. 3.1-kanałowy zestaw pracuje w technologii usuwania przesterowań Distortion Cancelling. Soundbar można przyczepić do telewizora Samsunga, przez co nie musimy wiercić otworów w ścianie.

SAMSUNG HW-M4500

3.1-kanałowy soundbar będący, dzięki swojemu kształtowi, świetnym uzupełnieniem dla zakrzywionych telewizorów koreańskiego producenta. Nie zabrakło bezprzewodowego subwoofera, łączności Bluetooth i obsługi technologii Sound Connect.

Reklama