materiał promocyjny

Prezent dla taty na 40 urodziny – co wybrać, by znowu poczuł się młodo?

Prezent
fot. superprezenty.pl Czwórka z przodu to często zapowiedź nadchodzącego kryzysu wieku średniego. Właśnie w tym okresie mężczyźni szukają nowych wyzwań i nowych wrażeń, męczy ich monotonia codziennego życia, zarówno ta w pracy, jak i w domu.
istotne.pl 1 urodziny, dzień ojca, miasto legnica

Reklama

Szukając prezentu dla taty na 40 urodziny, warto wziąć to pod uwagę i zgotować mu niespodziankę z prawdziwego zdarzenia – coś, dzięki czemu znów poczuje się młodo, a jego rosnący apetyt na nowe przeżycia zostanie choć na chwilę zaspokojony. Przejażdżka superluksusowym samochodem, a może skok ze spadochronem? Wypad na strzelnicę czy degustacja browaru połączona z piwną kąpielą? Poniżej prezentujemy kilka kuszących opcji – wybierz prezent idealny dla swojego taty, w końcu to Ty znasz go najlepiej

Przejażdżka luksusowym samochodem

Porsche 911 Carrera, Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, a może Nissan GTR – to obiekty westchnień wielu mężczyzn, które dziś znajdują się na wyciągnięcie ręki. Idealnym prezentem dla taty może być bilet na przejażdżkę jednym z tych aut. W zależności od wybranej opcji samochód będzie on mógł poprowadzić na torze wyścigowym lub w ruchu miejskim. Niezależnie od tego, czy Twój tata jest zafascynowany motoryzacją czy nie – prowadzenie tak luksusowego samochodu musi sprawiać przyjemność. Przed zdecydowaniem się na wybór tego prezentu, upewnij się, że Twój tata posiada ważne prawo jazdy!

Niech Twój tata poczuje się jak bohater kina akcji!

Wśród twórców kina akcji widać trend do obsadzania w rolach twardzieli starych wyg – Arnold Schwarzenegger, Sylwester Stallone czy Bruce Willis byli gwiazdami filmów oglądanych na VHS-ach w latach 80., a dziś przeżywają drugą młodość. Być może na ich przygodach wychował się właśnie Twój tata i marzy mu się opróżnienie pełnego magazynka, by na koniec rzucić chwytliwym powiedzonkiem. Dobrym pomysłem na prezent może być voucher na strzelnicę, gdzie korzysta się z broni ostrej. Do wyboru będzie miał zarówno broń krótką (pistolet sportowy, Glock, Colt), jak i długą (karabinek sportowy, karabin AK, zwany popularnie „kałasznikowem” oraz Shotgun o dużym rozrzucie). Po krótkich zajęciach instruktażowych z trenerem, szkoleniu z bezpieczeństwa i obsługi broni, będzie on mógł wyszaleć się na strzelnicy – nie musi być Leonem Zawodowcem, by czerpać radość ze strzelania do celu i trzymania broni, z której luf wciąż unosi się dym!

Łaźnia piwna i degustacja browaru

Jeśli szukasz czegoś mniej ekstremalnego, a Twój tata uwielbia niskoprocentowy napój w złotym kolorze, jakim jest piwo, możesz zaprosić go na degustację browaru. By jednak nie było nudno – poza samym spożywaniem złocistego trunku, proponujemy również wizytę w piwnej łaźni. Skorzystanie z sauny cedrowej pozwoli odpocząć zmęczonym mięśniom, usunie toksyny z organizmu i poprawi krążenie. Następnie klient weźmie udział w kąpieli w suszu piwnym – specjalnie przygotowanej mieszance chmielu, drożdży i słodu piwnego. Na koniec zostaje najprzyjemniejsze – degustacja browaru!

Reklama