Ruszyła 8 Edycja Powiatowej Halowej Piłki Nożnej

Piłka do halówki
fot. istotne.pl W sobotę ruszyły rozgrywki 8 Edycji Powiatowej Halowej Piłki Nożnej. Szczegółowe wyniki rywalizacji można śledzić na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.
istotne.pl 0 powiat, piłka halowa, rozgrywki, pceikk bolesławiec

Reklama

8 Edycja Powiatowej Halowej Piłki Nożnej rozpoczęła się w minioną sobotę. Do rozgrywek przystąpiło 28 zespołów z terenu Powiatu Bolesławieckiego. 10 zespołów gra w pierwszej lidze. Druga liga została podzielona na dwie grupy. Każda liczy po 9 drużyn. Mecze rozgrywane są w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym.

W pierwszej lidze występują następujące zespoły: Automatyka, Hortex, FC Bolesławice, Carbon, BZM Cieśla, Leśnik Osiecznica, Provita – Rolpol, Wojsko, Zednder i Raciborowice. W drugiej lidze w grupie A grają: Team Lubań, Malicha Team, Radni, Master, Łaziska, Amma, Jufentus, Łąka, Kusy. W drugiej lidze w grupie B rywalizują: Warta, Kolonia, Demo, TDK, TSF, Jarosze, Reno, Kraszowice i Terma-Kork.

Po pierwsze kolejce spotkań w pierwszej lidze prowadzi zespół Provita-Rolpol. Tuż za nią plasują się: Carbon i Zehnder. W lidze drugiej grupie A liderują: Team Lubań przed Malicha Team i Radnymi. Tabelę grupy B otwiera zespół Warta, który wyprzedza Kolonię i Demo. Następna kolejka rozgrywek odbędzie się już najbliższą niedzielę – 9 grudnia. Szczegółowe wyniki rywalizacji można śledzić na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Link do strony podajemy poniżej.

(MOS/MZ)

Zobacz także

Rozgrywki Powiatowej Halowej Piłki Nożnej - tabela, wyniki spotkań i regulamin.

Reklama