W starostwie podsumowano VII Spotkanie Opłatkowe

Dyskusja dla wiadomości: W starostwie podsumowano VII Spotkanie Opłatkowe.


 • meme (ANGgrO), 2007-02-15 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ta pani~ na ost zdjeciu po prawej jakby znudzona tym wszystkim.. co ona tam wogole robi -.- grrr az mi sie niedobrze robi..

 • wojtas (AN0xVQ), 2007-02-15 21:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale mają michy cytrynowe.

 • Klaus (AN0mcW), 2007-02-16 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boże - Ty widzisz i nie grzmisz... Jaką to "łaskę" uczyniono niepełnosprawnym !!! Tak, to piekne ŻE RAZ W ROKU, Z WIELKĄ REKLAMĄ DLA ORGANIZATORÓW coś ludzkiego się czyni, ale te podziękowania i celebrowanie swojej własnej "dobroci" przez nich jest żenujace ! Gdyby tak coś jednak robić nie dla reklamy siebie i czekania na aplauz - a naprawde z potrzeby serca, i na co dzień ?!!

 • Iza (AreQtU), 2007-02-16 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klaus: święta racja. A tym bardziej Księża, to jest ich powołanie. Albo inaczej:powinno być

 • Zofia (ANGgbk), 2007-02-16 16:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale ci, co zdaniem moich przedmówców robią to wszystko dla próżnej chwały i podziękowań, przynajmniej COŚ robią, tak się składa, że akurat Boże Narodzenie, z którym wiąże się opłatek, jest raz w roku. Moja przyjaciółka, osoba niepełnosprawna, była chyba na wszystkich spotkaniach i zawsze bardzo na nie czeka.

 • Klaus (AN0EIL), 2007-02-16 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie krytykowałem pracy organizatorów opłatka. Niesmak mój wzbudziło ogromne, obecne w telewizji i prasie podziękowanie - chciałem tylko przypomnieć " niech nie wie lewa ręka, co czyni prawa". Oni już swoja nagrodę na ziemi sobie wreczyli ...

 • Bogusław (AN0ElE), 2007-02-17 15:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak, dzisiaj postawy ludzkie, prawdziwie ludzkie - są na wagę złota. Każdy gest jest potrzebny - i przynosi zaszczyt tym, którzy się na niego zdobyli. Jednak w istocie mamy pleladę "etatowych dobroczyńców", chętnie zgrywajacych się w blasku fleszy na świetych !!! Jednak prawdziwie dzielą się ( DZIELĄ SIĘ, NIE DAJĄ RESZTEK ZE SWOJEGO STOŁU !!!!!!) nieliczni, zwykle niezbyt majętni ale przede wszystkim CISI I SKROMNI ! Ale to Oni są prawdziwą solą polskiej ziemi - nie etatowi "dobroczyńcy", druga reką zgarniajacy do siebie tyle, ile ich "obdarowani" nigdy nie zobaczą !

 • Uczestnik obsługii (ANiwcn), 2007-02-18 19:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ŻENADA!!! Najwięcej pracy włożyli w to uczniowie i młodzież bolesławiecka. WSTYD !!Bolesławieccy VIPowie nawet nie potrafią sie zachować- osobny stół z zastawą (plebs nakartonowych talerzykach), stół Vipów odizolowany od reszty uczestników, smakołyki na Vipowskim stole-specjalna pani z obsługi wybierała to co najlepsze na stoły notabli bolesłaiwckich, a oni najedli się i wyszli nie dzieląc się nawet opłatkiem z niepełnosprawnymi. A w gazetach same pochwały dla tych którzy NIC nie zrobili. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!