Rozpoczęła się restrukturyzacja PWiK

Dyskusja dla wiadomości: Rozpoczęła się restrukturyzacja PWiK.


 • Andi (ANbB1q), 2007-11-08 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko patrzeć jak podrożeją opłaty za wodę i ścieki .Tak się stało wszędzie tam gdzie skomunalizowano takie firmy. I z czego tak sie cieszyć ?

 • m. (ANiwcu), 2007-11-08 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pana Józefa chyba coś ominęło. A może by tak jeszcze wyjaśnił, kto spowodował, że skomunalizowane PWiK w 1995 r. na rzecz Gminy Miejskiej Bolesławiec, powróciło ostatecznie w 1999 r. ponownie we władanie Państwa? Jak to się stało, że nasze miasto utraciło PWiK?Czy ówczesny stan prawny firmy nie był komuś na rękę? W tej sprawie jest wiele niejasności.

 • zorro (A7bx1X), 2007-11-08 22:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  -m. Kolego opowiadasz bez sęsu. To że Chodyra przygotował wniosek nieudolniejest faktem. Przez rok czasu zatrudniał dwóch "ekspertów" m.in. za Twoje pieniądzea wyszło jak wyszło. Wiem bo jestem pracownikiem .

 • m. (ANiwcu), 2007-11-09 07:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  zorro - na temat Chodyry nic nie napisałem, natomiast interesujące jest to, co działo się od 1995 roku - dlaczego miasto utraciło PWiK- to co ty napisałeś jest bez sensu i nijak się ma do mojego tekstu a co do Chodyry to zupełnie inna bajka.

 • gość (eJs3Sn), 2007-11-09 15:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe wszyscy piszą nieudolnie, tylko pan Józef B. jest profesjonalistą. Jedną z najczęściej spotykanych a nieuleczalnych chorób jest obłęd wielkości i nieomylności.

 • zolo (AYAMb5), 2007-11-09 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak to było z tym niezapłaconym podatkiem do urzędu Skarbowego? PWiK jest z tego obowiązku zwolnione, czy też pan Józef miał coś z pamięcią? Tak czy siak pracownicy PWiK zrobią zrzutkę na swój koszt aby zapłacić do budżetu państwa olbrzymie zaległości podatkowe z ostatnich sześciu lat - niemal 800 tysięcy złotych.Tylko pogratulować takiego udolnego zarządzania panie B.

 • wodnik (AN0mnM), 2007-11-09 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Nowo wybrany dyrektor musiał zrobić to powtórnie". Niepotrzebnie się męczył i obyło się bez jego pomocy.Minister Skarbu Państwa – na wniosek prezydenta Bolesławca – i tak podpisał akt komercjalizacji, na mocy którego PWiK zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

 • Pod informacją jest komentarz Pana Andrzeja Chodyry, byłego tymczasowego kierownika PWiK.

 • miś Kolargol (ANuYUE), 2007-11-11 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oto przykład gierek i zagrywek nieudolności i rzutów na taśmę. Zastanówcie sie komunalizacja tuż przed utratą władzy przez PiS. A 1995 rok to przykład znakomitej nieudolności radnego Jsiukiewicza, który nastawał prezydentem po eksporcie J.Króla na wc.wojewodę. Żeczony pan Jasiukiewicz nie wiedział co miał zrobić z dokumentami komunalizacyjnymi schował je na wiele lat głęboko do szuflady i zajął sie splendorem prezydentowania. I tyle drodzy czytelnicy jak będziemy wybierać do władzy niepełnosprawnych intelektualnie ludzi to tak będzie. Hura niech żyje bolesławia władców co głupotą dorównują wyborcy.Jak fajnie kiedy władza jest podoba do mnie wyborcy.

 • Życzliwy, 2007-11-12 07:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ani Pan Chodyra, ani prezydent nie zakończyli procesu komercjalizacji. Papiery zrobione przez Chodyrę i pełnomocników (2) nijak się miały z prawdą. Obecny dyrektor wyprostował wszystkie sprawy i mamy komercjalizację. Dzięki nowemu dyrektorowi sprawa nabrała obrotu i dobrze. To nie zasługa Prezydenta Romana jaką sobie w TV skrzętnie przypisał. Ale PIS-owcy lubią się chwalić tym czego nie dokonali. Pozdrawiam

 • m. (ANiwcu), 2007-11-12 11:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akurat bo uwierzę, że nowy dyrektor przygotował nowy wniosek w parę dni. Kurde - geniusz jakiś. Gdyby kilka lat temu wystartował w konkursie na dyrektora - PWiK z pewnością zostałoby skomunalizowane, ludzie mieli godne zarobki a o całej tej sprawie dawnoby już zapomniano.