Nowogrodziec: rozbudowa oświetlenia drogowego

Dyskusja dla wiadomości: Nowogrodziec: rozbudowa oświetlenia drogowego.


 • Joanna (AN0CJI), 2014-02-21 21:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy mieszkańcy Zebrzydowej Wsi doczekają się lamp przy drodze w kierunku Osiecznicy? Od skrzyżowania w kierunku Osiecznicy cały ten odcinek jest wybitnie niebezpieczny!
  Brakuje nam chodnika i lamp!
  Od kiedy uruchomiono światła na skrzyżowaniu ruch koło cmentarza znacznie się powiększył, a przecież tamtędy chodzą dzieci do szkoły i ze szkoły na tym odcinku również nie uświadczysz chodnika ani lampy.
  Wieczorem czasem po drodze do domu chciałabym pójść na cmentarz, ale jest tam niebezpiecznie, bo to ciemnica.
  na Boga Radni zacznijcie coś w tym temacie robić!

 • ona (eQ5Rev), 2014-02-21 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W zebrzydowej na cmentarzu to ciemno jak u umrzyka w d... e, i na dodatek nie ma nawet ubikacji żeby się wysikać więc ludzie sikają w krzaki, A radny tylko przyklaskuje Relichowi bo jest ubezwłasnowolniony.

 • Hiob (AN0Q8z), 2014-02-21 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radny jest wolny i proszę Jego i jego najbliższych zostawić w spokoju.

 • mieszkaniec (AkNrRR), 2014-02-21 22:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam sie z komentarzem dotyczacym Zebrzydowej Wsi. Pragne poruszyc tez temat oswietlenia w Parzycach od strony Nowogrodzca. Wiele domow w glab "glownej" (a raczej jedynej) drogi znajduje sie na uboczach w poblizu lasow. Starania mieszkancow o jakiekolwiek oswietlenie jak widac rowniez nie skutkuja. Juz po zmierzchu jest strach wyjsc z domu. Dojscie do asfaltu to za kazdym razem strach "czy cos mi nie wyskoczy z krzakow- czlowiek, zwierze? " To samo dotyczy drog dojazdowych do posesji. Przeciez sa to drogi gminne. Przyjezdzajac np. przez gmine Osiecznice widac, ze wojt dba o to aby kazdy mieszkaniec mial jak najlepszy dojazd do domu. Do tej pory wymowka wladz byla kanalizacja. Ciekawe czy po zakonczeniu inwestycji pojawi sie droga. A moze pojawi sie jakas NOWA "inwestycja"?

 • Anonim (qn6hP), 2014-02-21 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby był wolny to robił by coś dla ludzi a nie podlizywał się burmistrzowi.

 • Anonim, 2014-02-22 09:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Owszem, postawiono, szkoda tylko że się nie świecą.

 • Bartek (ANUf13), 2014-02-23 11:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja się pytam kiedy Droga przy ulicy Zielonej i Leśnej zostanie doprowadzona do porządku. Melonia rozkopała, posypali kamyczkami i zadowoleni. Tak samo zrobili na ul Garncarskiej. Wszystko rozp... dolone i nikogo to nie interesuje.

 • lubiąca spacery (ANGwG1), 2014-02-23 11:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja chciałabym poruszyć temat mostu na końcu ul. Mickiewicza most kturym można było przespacerować się do lasu zawalili go nasypali nasypy i co na tym koniec najlepiej zniszczyć i zostawić nawet na spacer do lasu nie można sie przejsc albo na jakąś przejażdzke rowerem to już można zapomnieć no ale na ochydny gar w centrum miasta ktury szpeci nasze miasto- to są pieniążki?

 • Bartek (AN0XBw), 2014-02-24 10:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lol ten gar to jest masakrycznie szpetny...