Też mi sklep :(.
W Gromadce będzie market Dino
Dyskusja dla wiadomości: W Gromadce będzie market Dino.
-
-
Pf.
-
Nie pluj, umiesz pisać anonimy, a może ten sklep ciebie wykopie z rynku i tym się martwisz, gromadce się należy < a co nie >?
-
Gdzie przyjmują podania o prace do tego Dino? Ktoś wie?
-
A miała być biedronka a nie dino! Ja tam wolę biedronkę :).
-
On zadzwoń albo napisz maila w tej sprawie. Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w ogłoszeniu Dino http://www.istotne.pl/o.php?cat=12 (na ten moment 4 ogłoszenie od góry).
-
Dino to wg mnie taki sobie sklep, mało jest asortymentu, wybór mały przeterminowane jogurty, soki, przynajmniej ja na takie trafiłam w bolesławieckim sklepie Dino. W lutym na półkach stały jogurty ważne do stycznia. Obsługa, oczywiście nie każda pani, trochę dziwna.
-
Jeszcze nie ma sklepu a juz sie zaczyna narzekanie. Moze cieszmy sie, ze po tak dlugim czasie cos wreszcie ruszy.
-
Też mi sklep, jedna wielka porażka, miała byc biedronka nie bo to za tani sklep i prywaciarze doznają porażki, miejsca są juz na bank zaklepane wójt wsadzi swoich […], jak z reszta wszędzie.
-
W dino jest drogo wiec na jedno wyjdzie czy teraz co są sklepy miała być BIEDRONKA A NIE DINO ALE CUŻ PEWNIE GMINA KASY NIEMA.
-
Od tego wiecznego narzekania i marudzenia, a przy kompletnym braku działania, Gromadka zawsze będzie dziurą... niestety.
-
Biedronka wcale nie jest najtanszym sklepem. Kiedys moze byla. W pewnej gazecie byl ostatnio robiony tzw. koszyk produktow i jak dobrze pamietam to Biedronka byla dopiero na trzecim miejscu. Jestem zdania ze na pewno bedzie lepiej w Dino jesli chodzi o ceny i swiezosc produktow niz jest teraz w sklepach w Gromadce. Ale co by nie bylo, Polak we krwi ma to ze lubi narzekac. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do swoich sasiadow.
-
Mieszkaniec ma rację. Już od dawna nie jest najtańsza. Ale przyzwyczaili ludzi i na tym bazują. Taniej jest owszem, ale tylko w promocjach. Poza tym markety mają dużo sposobów żeby sprawiać wrażenie że jest taniej, a wcale tak nie jest, np. kombinacje ze zmniejszaniem wagi produktów przy zachowaniu dotychczasowej wielkości opakowań. Poza tym w każdym markecie coś można kupić taniej, co innego drożej. Tak to działa. Kupisz coś taniej i przy okazji może kupisz co innego, niekoniecznie taniej.
-
Dino ma ceny zbliżone do biedronki, niektóre art., cenowo i jakościowo identyczne.
-
Swietny pomysł z tym marketem miejsca pracy no i normalne ceny niz w tutejszych sklepikach i wszystko pod reką :).
- 1
- 2