Polityczne wróżby na 2014 rok

Dyskusja dla wiadomości: Polityczne wróżby na 2014 rok.


  • grażyna, 2014-01-02 12:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czytelnicy nam piszą, że Piotr Roman nie ma kontrkandydata, który mógłby mu zagrozić. A mi osobiście brakuje na liście "kontr" jakiejś sensownej babki. Może wreszcie czas na kobiety, co by porządziły miastem?

  • Twój Ruch (AkNm43), 2014-01-02 13:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pominięto jeszcze jedną kandydaturę. Nie zachowano przy tym obiektywnej staranności politycznej. Twój Ruch też wystawi kandydata na prezydenta Bolesławca.

    Mimo to pozdrawiamy redakcję i zainteresowanych.

  • Ada (euQlEX), 2014-01-02 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Probowalam zaglosowac na pana Macka, ale wyskakuje mi komunikat ze zablokowano mozliwosc glosowania :(.

  • `` (qvavQ), 2014-01-02 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta ankieta nie jest obiektywna. Można dopisać opcję "nikt". Dajcie też szansę obecnemu prezydentowi miasta :).

  • grażyna, 2014-01-02 14:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kogo wystawia Twój Ruch?

  • bolo (A81ToI), 2014-01-02 14:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A to PO wystawia 4 kandydatow? Czy ta sonda ma wskazac lidera PO?

  • pacco (ArevQq), 2014-01-02 14:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kogo by nie wystawiono i tak wygra obecny Prezydent w pierwszej turze.

  • Reklama

  • Dodałem opcję "nikt". Słuszna uwaga.

  • pozaukładowiec (ANuZiF), 2014-01-02 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proponuję dodać opcję: Nie chodzę już na wybory (bo wierzę tylko we własne siły i liczę tylko na siebie). Frekwencja wyborcza rzadko zbliża się do 50%. A ci, co świadomie nie głosują, mają ku temu powody i nie zmieni tego kolor kampanii, udział w niej ładnych twarzy, znanych postaci, czy odgrzewanie frazesów o obywatelskim obowiązku.

  • Twój Ruch (AkNm43), 2014-01-02 18:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Grażyna napisał(a): A kogo wystawia Twój Ruch?

    Skoro Redakcja wywróżyła kandydatów innych partii mogła pokusić się o wróżbę kandydata Twojego Ruchu.

  • Redakcja, 2014-01-02 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Redakcja pokusi się o wróżbę dla Twojego Ruchu: NIKT nie będzie kandydował, bo nie ma w Twoim Ruchu żywego ducha :)

    Poważnie, nie mamy nawet pomysłu, kto to mógłby być.

  • Wyborca (AjWdje), 2014-01-02 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Można uznać, że pod opcją "nikt" głosują ci, którzy nie chcą zmian i uważają, że obecny prezydent jest na tyle silny i dobry, że ze stołka nie poleci.

  • grażyna, 2014-01-02 20:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Można tak założyć wyborco. Interesujące jest też to, że rośnie nam w tej sondzie kandydat Małkowski, który w polemice ze mną, ponad rok temu, zarzekał się jak żaba błota, że w prezydenty nie pójdzie.
    Polecam dla przypomnienia tekst "Pastowani prezydenci..."
    Gorzej jeśli, tak jak pomnik wujowi Andrzejowi, Małkowskiemu troska o dzieci mogłaby posłużyć do zbierania głosów w przyszłych wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta miasta. Ale o tym przekonamy się za dwa lata.
  • Anonim (vrYyC), 2014-01-02 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po wyborach nie będzie już problemu " walki " Starostwa z UM, gdyż w jednym i drugim będzie rządzić ta sama opcja.

  • Anonim (ANGIG1), 2014-01-02 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Twój Ruch napisał(a): Pominięto jeszcze jedną kandydaturę. Nie zachowano przy tym obiektywnej staranności politycznej. Twój Ruch też wystawi kandydata na prezydenta Bolesławca.

    A co to jest ten tfuj ruch? A jeśli to jest mój ruch to ja mówię: szach i mat. I po ruchu!

Reklama