POlska osiągnęła dno zostały tylko dwa metry mułu, kiedy wciągnie nas muł?
Czy może być jeszcze gorzej
-
-
~tuskobus napisał(a): POlska osiągnęła dno zostały tylko dwa metry mułu, kiedy wciągnie nas muł?
Brakuje niewiele. Kiedyś byłem za zakupach i dwóch zwykłych porządnych "obywateli" rozmawiało co by zrobiło "tym na górze". Dobrze że tego nie słyszeli.
-
~tuskobus napisał(a): POlska osiągnęła dno zostały tylko dwa metry mułu, kiedy wciągnie nas muł?
Jak pis-iory dojda do wladzy, to bedzie juz rozkład całkowity.
-
~Anonim napisał(a): Jak pis-iory dojda do wladzy, to bedzie juz rozkład całkowity.
Chyba masz niestety rację.
-
~Anonim napisał(a): Jak pis-iory dojda do wladzy, to bedzie juz rozkład całkowity.
Jak na razie rozbiór prowadzi tusk.
-
~tuskobus napisał(a): POlska osiągnęła dno zostały tylko dwa metry mułu, kiedy wciągnie nas muł?
Kto może, niech sp... lala z tego kraju!
2013-06-23, 21:31Ja nie mam znajomości po za granicami tego "kraju", tonę, czy zatonę? -
~tuskobus napisał(a): Jak na razie rozbiór prowadzi tusk.
Dokoncza to nastepni, chyba snisz, ze inni politycy wielcy nagle poprawia sytuacje tego kraju... beda chapac kasiore dla siebie, koryto koryto i jeszcze raz koryto, wazne jak nam dobrze, a nie obywatelom.
-
Przestałem sie tym podniecać jak AWS i solidaruchy wygrali wybory, Od tamtej pory mijam szerokim łukiem urny wyborcze. Dla szarego obywatela i pracownika będzie co raz gorzej. Lepiej już było.
-
Może ujawni się nowy, uczciwy przywódca i będzie o. K. ;).
-
~Anonim napisał(a): Kto może, niech sp... lala z tego kraju! 2013-06-23, 21: 31. Ja nie mam znajomości po za granicami tego "kraju", tonę, czy zatonę?
A po co. Na zmywak w UK? Może lepiej przestać kombinować. Jak Polak kombinuje i okrada to jest ok, ale jak Polakowi każą płacic podatki to już jest źle. A spada do raju - tylko żebyś się nie zdziwił.
-
Tak może być jeszcze gorzej nawet bym powiedział że tragicznie. Nie tylko jeżeli chodzi o nasz kraj. JAK ci się wydaje że już gorzej być nie może to właśnie wtedy łamiesz nogę i ręke prawom i nie możesz się podetrzeć a najgorsze jest to że akurat nikt ci nie może pomóc a przecież kolegi nie poprosisz o to aby ci dupe podtarł. I co może być jeszcze gorzej? A nasz kraj to ta dupa osrana. Tu już nikt nie może pomóc. Nawet cud.
-
Zgadzam się, i dodam, ze nie tylko rękę "prawom" możesz złamać, ale też i "lewom" i się nawet nie najesz, a jak się nie najesz to podcierać się niema powodu, i to juz jest koniec i nic nie pomoże, żaden cud bo nasz kraj to Głodowa Wólka i nawet zes... ć się nie ma z czego. :D.
-
Wolę jeść suchy chleb po rządami PO, SLD lub PSL niż szynkę i kawior pod rządami PiS-u i kleru!
-
Koleś Ty już wybrałeś. Gratulacje.
-
~Anonim napisał(a): Koleś Ty już wybrałeś. Gratulacje.
Dzięki, gratulacje uzasadnione.
- 1
- 2