Policja: 526 mandatów wystawionych

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 526 mandatów wystawionych.


  • Zomb (AE7hoM), 2013-05-06 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawa dla policji!

  • don (AH4YM8), 2013-05-06 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    526x min. 100 daje 52 tys 600 zł. Nieźle jak na jeden dzień. Ciekawe czy znaleźli już odpowiedzialnych za aferę np. FOZZ.

  • znafca tematu (AHv2MM), 2013-05-06 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ~nie wiem w jakiej strefie klimatycznej don mieszkasz, ale w Polsce długi weekend majowy trwał troche dłużej niż jeden dzień.

  • gość (qvacj), 2013-05-06 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co tam jakaś afera FOZZ. Zdefraudowane miliony z publicznych pieniędzy, trup za trupem. Po co? Lepiej umorzyć. Wpakowanie mandatów jest łatwiejsze.

  • hw (AE7itF), 2013-05-06 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~don napisał(a): 526x min. 100 daje 52 tys 600 zł. Nieźle jak na jeden dzień. Ciekawe czy znaleźli już odpowiedzialnych za aferę np. FOZZ.

    Swoich maja sadzać?

  • qwa (won3q), 2013-05-06 19:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Albo drugi filar, na które pieniądze rząd nierząd czai się i w końcu pozbawi nas naszych pieniędzy.

  • JayJay (ANbBYB), 2013-05-06 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kiedy pijakom beda zabierac samochody?

    Ile jeszcze musza zabic osob?

    Ten kraj jest chory, co z tego ze zlapali nachlanego jak i tak taki delikwent wsiada ponownie napiedolony za kolko bez prawka (ktore mu zabrali) i taka zabawa z nim do ilus tam razy...

  • Reklama

  • Menio (ANG2tl), 2013-05-06 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Komuna to paskudny czas ale ta paskudna milicja oprócz mandatów za małe wykroczenia udzielała również pouczeń - teraz tylko mandat i duma 100 mandatów 200, 1000 i jeszcze więcej.

  • Cudownie. Zamiast pomagać to tylko łapią "przestępców"...

  • Amnesty (AEIy5n), 2013-05-08 06:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I o to w tym wszystkim chodzi!
    Obywatel skasowany, statystyki poszły w góre, kasy budzetu napełnione a informacja o pracy naszych, zuchów''poszła w eter!
    Dzielni obrońcy stali dumnie na straży porzadku i ładu publicznego i spełniali swój zawodowy obowiązek tak, jak się należy!
    Tylko ktoś tam w nocy na Leśnej zapierdzielił trampoline dzieciakom 3 metry na 2 czy jakoś tak... ale... to szczegół i nie zawracajmy sobie tym głowy - SZAFA GRA!

  • ''To był maj.....'' (AtPxJh), 2013-05-08 09:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiem komu bardziej gratulować, Polak potrafi.

  • NarzeczonaŚmierci (qfMQ2), 2013-05-08 10:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Qrwa wasza mać do kogo te pretensje polak to jednak jełop przecież to wy po pijaku jeżdzicie i mandaty płacicie do kogo te pretensje. JEDŻ PRZEPISOWO I NIE PIJ ZA KÓŁKIEM TO I MANDATÓW NIE BĘDZIE. Niemcy to zrozumieli 40 lat temu polak tego nie zrozumie za 40 lat. Ja już od 7 lat nie zapłaciłem mandatu i nie zapłace bo jeżdze zgodnie z przepisami.

  • ukarany (AkNmNX), 2013-05-08 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Spokojnie gościu ja tak samo jak ty tu pisałem kilkanaście lat nie płaciłem żadnego mandatu i upolowali mnie w miejscu gdzie i ty byś jechał tak samo jak ja, przekroczyłem szybkość 3 kilometry - ok przekroczyłem zapłaciłem ale uważam że akurat w tym miejscu to było typowe polowanie.

  • NarzeczonaŚmierci (vrIq3), 2013-05-08 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~ukarany napisał(a): Spokojnie gościu ja tak samo jak ty tu pisałem kilkanaście lat nie płaciłem żadnego mandatu i upolowali mnie w miejscu gdzie i ty byś jechał tak samo jak ja, przekroczyłem szybkość 3 kilometry - ok przekroczyłem zapłaciłem ale uważam że akurat w tym miejscu to było typowe polowanie. 3km to żart 5 km to tolerancja błędu czyli dałeś się wydymać. Trzeba było odmówić przyjęcia mandatu.
  • Anonim (AEIy5n), 2013-05-08 12:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Qrwa wasza mać do kogo te pretensje polak to jednak jełop przecież to wy po pijaku jeżdzicie i mandaty płacicie do kogo te pretensje. JEDŻ PRZEPISOWO I NIE PIJ ZA KÓŁKIEM TO I MANDATÓW NIE BĘDZIE. Niemcy to zrozumieli 40 lat temu polak tego nie zrozumie za 40 lat. Ja już od 7 lat nie zapłaciłem mandatu i nie zapłace bo jeżdze zgodnie z przepisami.

    A ty, jełopko widze że Niemiec to pierdykniesz z dużej litery ale już żeby Polak to cie paluszki szczypia, co? I jeszcze jedno-za picie za kółkiem nie płaci sie mandatów tylko ma sie sprawe karną. :(.

  • 1
  • 2

Reklama