Kłopotliwa przebudowa ulicy Kraszewskiego

Dyskusja dla wiadomości: Kłopotliwa przebudowa ulicy Kraszewskiego.


 • bolo (AtPGaj), 2012-11-12 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdańska POM też przez pół roku stała rozgrzebana, a jak człowiek chciał przed świętem Wszystkich Świętych podjechać posprzątać koło grobu, to wtedy się wzięli za robotę, że aż się tam przejechać nie dało. Nie wiem czy w tym kraju będzie kiedyś normalnie...

 • Rafi, 2012-11-12 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tam też ryją czy w dłuż bobru? I koło Imperium.

 • sdf (e5VzSl), 2012-11-12 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo nikt z Urzędu Miasta tego NIE KONTROLUJE! Zapakować t. K do samochodu i podjechać ze 2 razy dziennie i kontrolować postępy. ALE W UM POPROSTU NIKOMU SIĘ NIE CHCE! LESERY!

 • Zbyszek (ejBQ9m), 2012-11-12 18:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie dość że chcą Wam zrobić to jeszcze narzekacie, gdyby nie robili też by było źle. Opamiętajcie się ludzie z taką nienawiścią za daleko Polska nie zajdzie... (Tak tak wiem, jeden człowiek nic nie zmienia, gorzej jak takich jak Wy jest miliony)... Idź Pan w ch... j!

 • sdf (e5VzSl), 2012-11-12 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zbyszku, chodzi o to ze wlasnie nie robia. Rozbabraja i tyle. Ale wazne ze przetarg na to wygrali. Robotnicy na placu budowy pojawiaja sie dopiero po interwencji.

 • anonimm (evggAx), 2012-11-12 21:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie robią to […]. Najgorsza firma w bolesławcu jaka może być w której kierownicy wyzywają pracowników od h... ów i debili.

 • podatnik (AE7Fua), 2012-11-12 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To klasyczny przykład specyficznego stosunku miasta do obywateli i podatników (o wyborcach nie wspominając) Formą poinformowania NIEKTÓRYCH mieszkańców dzielnicy o tej inwestycji była... karteczka wrzucona do skrzynki (sic! ). Innych w ogóle nie poinformowano. No bo przecież nie warto zawracać sobie du... y takimi drobiazgami jak podmiotowość, dialog, szacunek... Po prostu standardy Bantustanu...

 • emeryt (AtPxMF), 2012-11-12 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  -anonim nie należy obrażać ludzi którzy zarabiają na chleb. Nie przystoi.

 • Anonim (ANugEs), 2012-11-13 09:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak samo bylo z Zabobrzem, do tej pory droga nie jest oficjalnie oddana do uzytku bo sprawa jest w sadzie a od remontu minely juz chyba z dwa lata. Urzednicy zamiast dopilnowac robot to wola pozniej oddac sprawe do sadu, przeciez to nie za ich pieniadze bedzie sie tocsyla sprawa.

 • on (d1ZvRF), 2012-11-13 10:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  I jeszcze ciekawostka... po wykopaniu dziury na początku ulicy i zupełnym odcięciu od świata 15 domów i ich mieszkańców (np. Od straży pożarnej, pogotowia itp.. ) jeden z inwestorów (MPWiK), ustami prezesa, stwierdził, że była to... samowola podwykonawcy, ze zrobił on to bez wiedzy i uzgodnień z miastem i MPWiK (ha, ha, ha).
  Oczywiście - radnych tej dzielnicy ta sprawa w ogóle nie obchodzi - od początku konfliktu żaden z nich się tu niepofatygował...
  2012-11-13, 10:26
  ~Zbyszek napisał(a): Nie dość że chcą Wam zrobić to jeszcze narzekacie, gdyby nie robili też by było źle. Opamiętajcie się ludzie z taką nienawiścią za daleko Polska nie zajdzie... (Tak tak wiem, jeden człowiek nic nie zmienia, gorzej jak takich jak Wy jest miliony)... Idź Pan w ch... j!

  ... a pan to przedstawiciel inwestora czy co? I nie "chcą wam zrobić... " bo nie robią tego za swoje tylko za nasze i żadna to łaska pańska. Istotne jest to, jak to jest robione, w jakiej atmosferze - właśnie na zasadzie łaski dziedzica...

 • Bolek (ANGzpB), 2012-11-13 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podczas budowy zawsze sa problemy, mniejsze, większe, ale są. Poczekajcie do końca. Będzie lepiej.

 • Anonim (AN0Jx8), 2012-11-13 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo to Polska wlasnie, polak zawsze bedzie narzekal, jak cos robia zle, jak nic nie robia zle, nigdy polakowi nie dogodzisz.

 • Rafi, 2012-11-13 15:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A bolec info uznał że to dzięki im ruszyły prace :D z tego co widzę to istotne wydało jako pierwsze tą informacje więc znowu bolec info przypisuje sobie nie swoje zasługi :).

 • nowator, 2012-11-13 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak naprawdę to ani istotne ani bolec nie ma wpływu na to co się dzieje w trakcie realizacji tego zadania.

  Wystąpiły problemy logistyczno-techniczne i reakcja przedstawicieli UM i PWUiK była natychmiastowa - wręcz Panowie zasługują na podziękowania i takowe otrzymają, ale co by one tutaj miały za sens skoro i tak ten jeden Pan będzie głośno krzyczał "jak mu źle i jak nie dobrze".

  Większość mieszkańców remontowanego odcinka jest bardzo wyrozumiała, ale Ten jedyny od początku pokrzywdzony, że Pan Prezydent nie podszedł do niego osobiście poinformować Go o zamiarze rozpoczęcia prac...

  Piszę to jako osoba odpowiedzialna za ten "bałagan" i liczę się z komentarzami. Prace ruszą pełnym tempem od dnia jutrzejszego tj środy.

  Życzę miłego wieczoru.

Reklama