Kierowco który uszkodziłeś auto

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowny kierowco, który w niedzielę 15 grudnia ok godz. 14. 00 na parkingu przy Carreforze uszkodziłeś czerwoną mazdę- należałoby mieć na tyle odwagi aby zaczekać na właściciela lub chociaż zostawić kartkę z nr telefonu a nie jak tchórz uciekać! Za skutki swojego postępowania trzeba ponosić odpowiedzialność! Skoro jesteś kierowcą to odpowiadaj za to co robisz bo nigdy nie wiesz co Ciebie może spotkać!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba było tam parkować?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    W bolcu to tradycja taka ludowa jest, bo mnie też to spotkało czasu swojego. Parkowałem za radą anonima w miejscu innym.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na parking jest monitoring wiec moznazobaczyc kto to byl.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgłosić na policję, tam jest monitoring.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja z reguły jeżdżę na zakupy z żoną. Żona robi zakupy a ja zostaję na parkingu.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tam jest monitoring, przecież miasto jest monitorowane. Niech Straż Miejska się wykaże. Daj znać tu na forum czy coś się udało dowiedzieć.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taki monitoring, że jak trzeba to tam nie sięga kamera. Też kiedyś mi ktoś rozwalił lampę przednią i to na parkingu Carrefour i jak poszłam, żeby sprawdzili mi w kamerze to powiedzieli, że tam nie sięga kamera (dziwne, bo na wprost była kamera).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak w niedziele to bylo to na pewno jakis niedzielny kieowca - katolik moherowy, a moze jeszcze nabani po sobocie.

  • Miałem podobnie na parkingu przed blokami na ul. Kosiby. Ktoś uszkodził przedni błotnik w moim aucie i oczywiście odjechał nie zostawiając żadnego kontaktu do siebie. Pytałem sąsiadów, ale nikt nic nie widział. Naprawa kosztowała mnie 400 zł.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    No a gdyby idiota zostawil namiar to koszt by nie przekroczyl mysle 70 -bo tyle by pociagneli z oc sprawcy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    W moim przypadku też uszkodzono mi auto. Auto stało obok kościoła koło rynku i ktoś uszkodził zderzak. Sądze, że to taka osoba, która nie ma wyobraźni i nie potrafi parkować, tacy tylko potrafią jeździć prosto. Oczywiście sprawca uciekł.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do kościoła należy chodzic pieszo.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mi tam jeden Policjant pomógł w podobnej sprawie. Ustalił sprawcę, który uszkodził mi auto i dostałem odszkodowanie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Krzyś napisał(a): Mi tam jeden Policjant pomógł w podobnej sprawie. Ustalił sprawcę, który uszkodził mi auto i dostałem odszkodowanie.

    To na pewno ci pomógł znajomy policjant.

  • 1
  • 2