Policja: 175 mandatów w święta

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 175 mandatów w święta.


  • Goniu (AtPxtF), 2013-04-02 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale się napracowali ciężko w ciągu 4 dni 58 interwencji chyba nie mogli mieć przerwy na świąteczny poczęstunek. Niech napiszą kiedyś prawdę o pianych kierowcach czy byli rzeczywiście piani za kierownicą czy po spożyciu alkoholu z poprzedniego dnia czyli na kacu.

  • Anonim (AE7LIa), 2013-04-02 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jaka to różnica... piłeś nie jedż, a na kacu to bez promili jeżdżą.

  • eek (AtPxBb), 2013-04-02 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe czy na premie sie uzbierało, czy może czkają nas spektakularne akcje (pasy, piesi) :D.

  • F450 (AN0JWm), 2013-04-02 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jacy oni są dumni z tego że wystawili 175 mandatów, skoro rozpycha ich taka duma że włażąc w d. E Rostowskiemu i całej bandzie wyciągają z kieszeni ludzi niejednokrotnie ostatnie pieniądze, to z całego serca życzę tym naszym policjantom żeby im w życiu zabrakło na chleb!

  • Malkon (euucO0), 2013-04-02 18:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie łamiesz przepisów nie płacisz - bardzo proste. Tylko po co działania w okresie świąt nazywać akcją - źle się to kojarzy.

  • Arden (AN0oEA), 2013-04-02 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~F450 napisał(a): Jacy oni są dumni z tego że wystawili 175 mandatów, skoro rozpycha ich taka duma że włażąc w d. E Rostowskiemu i całej bandzie wyciągają z kieszeni ludzi niejednokrotnie ostatnie pieniądze, to z całego serca życzę tym naszym policjantom żeby im w życiu zabrakło na chleb!

    Sory ale pitolisz farmazony. Skoro ktoś nie potrafi dostosować się do przepisów ruchu drogowego, jeździ pod wpływem alkoholu i nie ma znaczenia czy na kacu czy tuż po spożyciu- wsiadać za kierownice nie powinien i tyle.
    Druga rzecz to policja jest od tego, żeby pilnować przestrzegania prawa. Bo jak by nie daj Boże komuś z Twojej rodziny stała się krzywda przez pirata drogowego, albo przez jadącego "na podwójnym gazie" kierowcę to wtedy byś pomstował gdzie była policja. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

  • Anonim (AN0IYW), 2013-04-02 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pewnie, zawsze policja zła niedobra, a czyja to wina ze jeden z drugim zlapie mandat?

    Swoja droga kazdy zawsze ma prawo nie przyjac jezeli czuje sie niewinny, sad zdecyduje kto ma racje.

  • Reklama

  • płemieł, 2013-04-02 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A że bezrobocie w mieście wielkie i bida z nedzą to nie napiszecie. Ale że kolejna spektakularna akcja polici to chwile się czyta... to jest dopiero manipulacja czytelnikiem...

  • Anonim (dRjI6P), 2013-04-02 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Łapać i karać! A tym na podwójnym gazie, niezależnie czy wczorajszy, czy dzisiejszy - zabierać prawko na min. 5 lat. Na drugi raz debil się zastanowi zanim z % wsiądzie za kierownicę!

  • Arden (AN0oEA), 2013-04-02 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bida z nędzą? Więc dlaczego wystawiono 175 mandatów? Skoro jest źle to każdy grosz jest ważny w kieszeni i nie powinno się narażać na sankcje karne za łamanie prawa. Prawda?

  • F450 (AN0JWm), 2013-04-02 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do arden
    Sam pitolisz farmazony, i albo jesteś jeszcze dzieciakiem nie znającym życia, albo policjantem i bronisz kolegów po fachu. Podam ci przykład trasa wylotowa na Zieloną ul Kościuszki długa prosta, dobra widoczność z obu stron jezdni stoi przystanek i za przystankiem ulubione miejsce policji jest to jakieś 200 metrów za ostatnim zabudowaniem prędkość 65km/h jest 100 zł i 4 pkt powiesz mi że to w ramach poprawy bezpieczeństwa? A szef inspekcji jezdzi 100km/po Warszawie i jest bezkarny, więc powiedz mi gdzie jest większa szkodliwość czynu. Nie mówię o przypadkach jazdy na podwójnym gazie też jestem za tym aby to skutecznie tęmpić, mówię o drobnych wykroczeniach które mogły by się zakończyć pouczeniem ale coś takiego jest tyko dla kumpli tak że nie mów jaka to policja jest dobra bo jak będziesz jechał po oblodzonej drodze i wpadniesz w poślizg, wlecisz do rowu, to oni nie pomogą cię wypchać tylko dostaniesz kwitek za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Tak że jak kiedyś dorośniesz i nauczy cię życie to wtedy porozmawiamy!

  • Arden (AN0oEA), 2013-04-03 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będę mówić, że policja jest od przestrzegania prawa a to, że są patologie... A w jakim zawodzie ich nie ma? Nie mam nic wspólnego z policją a dzieciakiem już dawno nie jestem. Jestem za to kierowcą i widzę co się dzieje na drogach, że czasem strach na ulicę wyjechać, zeby jakiś półgłówek nie walnął dzwona.
    Niech policja będzie na ulicach, niech kontrolują i karzą za łamanie prawa- oni od tego są.
    Nie pisz mi bzdur o życiu bo znam je dość dobrze. A skoro tak ci się ciśnienie podnosi w tym temacie to ciekawa jestem ile już mandatów w życiu dostałeś, że policja jest dla ciebie bee. Ale za niewinność ich byś nie dostał o punktach nie wspomnę.
    Ja swojego zdania nie zmienię a ty miej swoje.

  • Anonim (evgh4x), 2013-04-03 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): Łapać i karać! A tym na podwójnym gazie, niezależnie czy wczorajszy, czy dzisiejszy - zabierać prawko na min. 5 lat. Na drugi raz debil się zastanowi zanim z % wsiądzie za kierownicę!

    Tak jest bo po to ustalamy reguły aby ich przestrzegać co do pijanych kierowców to dożywotni zakaz prowadzenia auta i konfiskata tegoż auta to by rozwiązało raz na zawsze ten problem co do policji przekraczającej swoje uprawnienia to kop w d[…]la z pracy.

  • Anonim (AtPxMF), 2013-04-03 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogie te święta co dla niektórych.

  • gość (dRjiyZ), 2013-04-03 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    art. 1.
    Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.
    art. 2.
    Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.
    To też są ustalone reguły których należy przestrzegać. No i co? Ci co ich głównie nie przestrzegają, a wręcz urządzają sobie kpiny nie są karani, a nawet wręcz przeciwnie. Są sowicie nagradzani. Więc o czym mówimy... ?

  • 1
  • 2

Reklama