Znikną przykre zapachy wokół oczyszczalni

Dyskusja dla wiadomości: Znikną przykre zapachy wokół oczyszczalni.


 • Bolesławianin (e3J27b), 2010-09-16 12:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No akurat Ci Panowie radni to fachowcy wysokiej klasy od wodociągów i kanalizacji-nauczyciele i emeryt wojskowy!

 • Paco, 2010-09-16 12:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby tak ktoś policzył ile lat, a właściwie kadencji, trwała realizacja tej obietnicy wyborczej...

 • B (ANbBzg), 2010-09-16 13:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście B. N. Załatwiłby to i wszystko inne w oka mgnieniu. Tania promocja polityczna obliczona na negowanie i krytykowanie wszystkiego co zrobi bądź nie zrobi przeciwnik.

 • Magister ohrony środowiska (AN0GPX), 2010-09-16 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jako poprawę klimatu każdemu z mieszkańców przysługuje zapach - konkretnie kostka do toalety o zapachu zielone jabłuszko - w ilości 3szt na miesiąc ;).

 • Ćwir ćwir. Widzisz Paco czyjś kundelek Cię obszczekuje na każdym kroku. Jemu smród nie przeszkadza. Zawsze kręcił i kręci się koło Pańskiej dupy. Teraz przed wyborami nastąpi kumulacyjny wysyp inwestycji. Proszę szanownych mieszkańców, proszę się nie pchać z gratulacjami powoli! " Dowody wdzięczności przyjmujemy tylko przy kasie. " / to motto inwestora Wielkiego Budowniczego/'.

 • Okręg wyborczy (AN0lSW), 2010-09-16 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akurat zgodzę się z ~Bolesławianinem, że "Ci Panowie radni to fachowcy wysokiej klasy... ", dodam tylko, że w szczególności teraz kiedy zostały ogłoszone wybory samorządowe, owi specjaliści znaleźli się z wizytą gospodarską w okręgu wyborczym z którego startowali w wyborach do Rady Miasta w listopadzie 2006 roku :) Dla przypomnienia PIS, PIS i Ziemia Bolesławiecka :)
  Przypadkiem też Portal KG się tam znalazł :)
  Chyba czas na zmiany Panowie fachowcy, a nie na robienie sobie zdjęć przed wyborami :).

 • Ola (AsdUQX), 2010-09-16 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zbliżają się wybory to znowu robią nadzieję że następnego lata nie będziemy czuć smrodu z oczyszczalni.

 • Sąsiad świstaka (AE7ILg), 2010-09-16 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja, ja... a świstak siedzi i zawija w sreberka...

 • B (AN0mxG), 2010-09-16 22:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzisz ptasie radyjko lepiej być kundelkiem niż mieć ptasi móżdżek tak jak ty.

 • Kola (AFeHpY), 2010-09-16 22:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jasne Boluś Nowak załatwil to genialnie przed samymi wyborami. Moge sie założyć, że Boluś jeszcze sprawi, iż w przedzień wyborów znikną z Granicznej i Staszica zeschłe liście, bo to drugi z dyżrunych tematów.

 • Drit, 2010-09-16 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ręce, nogi, i coś jeszcze dam sobie uciąć że za circa 670 000 PLN(pseudo fontanna) można przykryć Szczelną konstrukcją zbiornik oczyszczania biologicznego. A co do radnych, to najchętniej urządziłbym im ze dwie sesje wyjazdowe w pobliżu oczyszczalni. Szacunek dla mieszkańców przyległych ulic, za wytrzymałość na smród (no aż w oczy szczypie). Oraz za w dipie ich manie przez "wadzę ". A teraz z innej beczki: proszę uprzejmie o zgłoszenie się na tym forum osób z którymi podobno. (wg radnego Kowalskiego Jarosława) odbywały się "cykliczne spotkania z mieszkańcami podwórek". (autentyk z reklamy Express Bolesławiecki nr 36 str. 10 z 16. 09. 2010). Nie chcę kontaktu z bezdomnymi psami, kotami, szczurami a z mieszkańcami kamienic Rewitalizowanej (rozkopanej) części Rynku. Z góry przepraszam za składnię.

 • Juz niedlugo mieszkancy mogą mieć w ręce mocnego bata na smrody.Jak na razie jest Polska Norma na pomiar odorów - nie ma tylko rozporządzenia zawierającego poziomy odniesienia.http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rzad-pomoze-walczyc-z-przykrym-zapachem,wid,12445799,wiadomosc_prasa.html

 • Cyc (ekhKhP), 2010-09-17 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmierdzi tam uwas strasznie :( (.

 • Mieszkaniec (An2Kke), 2010-09-23 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to ciekawe... czyli jednak są tu nieprzyjemne zapachy. Dziwne, że dotychczas wszyscy odpowiedzialni za tomiejsce temu zaprzeczali. Może obawiają się ustawy o pozwie zbiorowym?

 • Kowal (ANyATX), 2010-09-24 09:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętają tylko mieszkańcy dzielnicy jak podczas powodzi w 1997roku pracowaliśmy przez całe doby, usypywaliśmy wały, ratowaliśmy oczyszczalnię. I nagle zjawił się Bolesław Nowak, który wykorzystał sytuację, pięknymi obiecankami, dyspozycją wolnym czasem oraz opowieściami o swoim oddaniu i poświęceniu problemom dzielnicy. TAK, TAK! To właśnie MY daliśmy się tym pięknym słowom zwieść. Zostaliśmy OSZUKANI. Pozostały tylko słowa. Z zapowiadanych działań Pan Boleław nie zrobił NIC. Ile było spotkań przy oczyszczalini? OBIECANKI CACANKI -śmierdzi dalej. W ubiegłej kadencji nasz Radny usiłował wcisnąć kolejny KIT. Według jego rozeznania(żołnierza zawodowego z orkiestry-grał na jakiejś fujarce) śmierdziało z kanalizacji a nie z oczyszczalni. Bzdura. Zamiast wydawać pieniądze na "pomniki"Pan Bolesław Nowak powinien przekonać swego Prezydenta, żeby wreszcie wydał NASZE pieniądze na obiecane klosze w oczyszczalni. Mam nadzieję, że to jest KONIEC obiecanek. Panie Bolesławie -PANU JUŻ DZIĘKUJEMY. Czas odpocząć. Pozdrowienia KOWAL.