Maszeruje w proteście przeciwko kłamstwu oświęcimskiemu

Dyskusja dla wiadomości: Maszeruje w proteście przeciwko kłamstwu oświęcimskiemu.


 • dewstator (AtPGJx), 2011-04-17 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci holendrzy naprawde maja poryte berety -czego ich uczą na lekcjach historii mam pytanie? Moze wogóle jej nie mają?

 • c.rusier (AE7IPs), 2011-04-17 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest zupełnie co innego, tam jest scieranie sie 2 religii, islam i zydzi, historia nic do tego nie ma, zycze powodzenia na kolejnych etapach wedrówki! :D.

 • Loża Szyderców (tym razem na pow (AMO5hw), 2011-04-18 00:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akcja szczytna tylko mowa jest o jednej stronie medalu: spójrzmy na to co robi się w Strefie Gazy - to niesprawiedliwość (i zło) rodzi zło.

 • Noir Lotus, 2011-04-18 05:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sympatyczny gość :-))).

 • drit (ANulJw), 2011-04-18 07:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak na oko to jego pies ma więcej rozsądku. Goj który nie rozumie niechęci do rasy panów, Powinien przeczytać Talmud, trudno dostać, - ciekawe dlaczego? Żyddzi i Arabowie stworzyli Jedne z najbardziej dziwacznych religii, pytanie co moja blada aryjska osobowość z tego ma? (początki schizo jak mniemam). Apeluję do wszystkich o uwolnienie się z pod prostackich wizji. Świata przedstawianych przez relig semjickie (chrześcijanie to o was).

 • drit (AkNt6y), 2011-04-18 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak.

 • Agnieszka Blecić (A7qaa0), 2011-04-18 08:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I ja teraz na poważnie - Pan/i Loża szyderców, ma tutaj rację. A co do Jezusa, był Żydem, ale własny naród go zaciukał żywcem (zbytnio się zbuntował). Żydzi stworzyli wiarę w Boga i opracowali stary testament, oczywiście w ówczesnych czasach naród ten dzielił się na różne podgrupy, ale to już inny temat :) Gdyby to ode mnie zależało, zaorałabym tereny obozu w Oświęcimiu i zasadziła las. Mój dziadek, babcia i mama też byli rok czasu w obozie koncentracyjnym, chorowali, jedli mięso z nieboszczyków itp. ale zawsze mi mówili, że trzeba to wszystko wymazać z pamięci, bo to jest jak ziarno zła. I mieli w tym na 100% rację. Ojca tata zginął w partyzantce w Bośni, Niemcy zabili go w górach, ale ojciec też nie żywił za to nienawiści do Niemców po wojnie. Też mówił, że to już przeszłość, żeby to zapomnieć. A opowiadał potworności, ale gdy go bardzo prosiliśmy o takie opowieści wojenne. Nie chciał byśmy o tym wiedzieli cokolwiek. Prawdziwe tragedie mają miejsce tu i teraz - w Polsce i Europie kiedyś podległej ZSRR, panuje bieda i chaos. Pamięć o II wojnie światowej nie da ludziom jedzenia, lecz odwróci uwagę od istotnych problemów! To samo dotyczy akcji - pamięć o śp. Kaczyńskim. Niech spoczywa w pokoju, ale zamiast Ruskich głaskać (bo to ważny wróg naszego kraju), to chciał ich rzucić na kolana. Loża Szyderców trafnie to wszystko ujmuje - zło rodzi zło.

 • 123 (Ak5r7Q), 2011-04-18 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe kiedy ktoś wymaszeruje w proteście przeciwko katastrofie katastrof (tej smoleńskiej).

 • otok (AtJjB0), 2011-04-18 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O, to niech od razu zaprotestuje przeciw "polskim" obozom koncentracyjnym. I z pożytkiem będzie, i a propos, dwa w jednym.

 • j23 (AsFkGr), 2011-04-18 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Otok On właśnie przeciw temu protestuje.

 • Aron (AMOKkD), 2011-04-18 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kwestią jest jeszcze to co to jest "kłamstwo oświęcimskie"? W podręcznikach sprzed 30-40 lat pisano, że w Oświęcimiu zginęło 6 mln osób, potem było 2, 5 mln a dziś podaje się, że zginęło ok 1mln z czego 90% było Żydami. Dziś ogólną liczbę zamordowanych Żydów podaje się na 6 mln (kiedyś zdecydowanie więcej). Nie ważne czy było to 12, 6 czy 2 miliony liczba przerażająca i tragiczna. Niestety, żyjemy dziś w świecie w którym rządzi dogmat i polityczna poprawność - 1mln Żydów w Auschwitz, 6 mln w sumie. Każda próba ponownego zbadania i przeliczenia bądź podjęcia dyskusji na temat liczby ofiar określana jest negacjonizmem, bądź kłamstwem oświęcimskim. Holokaust jest historycznym faktem- strasznym i przerażającym. Nie róbmy z niego jednak tematu o którym nie wolno dyskutować i stawiać pytań, bo każde pytanie lub dyskusja określana jest jako kłamstwo, negacjonizm bądź antysemityzm. Pozdrawiam.

 • P (ANI7T7), 2011-04-18 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gosc powinien upamietnic swym marszem upadek komuny i wprowadzenie demokracji to bylo by podsumowanie wyzysku przez zachod na obywatelach polski.

 • czas honoru (AvMA6w), 2011-04-18 13:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może tak Polacy jakiś marsz za polskie ofiary wojny... odnoszę ostatnio wrażenie że wojna równa się tylko holokaust... jak to się stało, że w polskim studencie znalazło się tyle zapału i energii na zaangażowanie się w akcje pamięci o żydach i holokauście. Dlaczego problemy Holndii, która sama sobie jest winna przez sprowadzenie do siebie narodowości muzułmańskiej mają być patronowane przez polską uczelnie! Dlaczego ten polski student nie zadbał o to aby idea marszu była szersza i upamiętniała wszystkie ofiary II wojny światowej. Byłoby to mądre, dobre i uczciwe. Nie jak zwykle zrobione po Żydowsku, z monopolem na cierpienie, i z dziwnym skrzywieniem pro Żydowskim. Osobiście nie mam nic przeciwko Żydom ale tylko tym którzy szanują prawde historii i jako TERAZ JUŻ POLACY potrafią być patriotami także, a nie tylko Żydami w Polsce.

 • Agnieszka Blecić (A7qaa0), 2011-04-18 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten Holender idzie po Europie, i sieje ziarna zła :( Plony będą smutne - nienawiść pomiędzy narodami.

 • throw true (AE7IlL), 2011-04-18 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~czas honoru - ten koleś to zwykły hejter, neguje wszystko co nie mieści sie w jego małej kwadratowej drobnomieszczańskiej główce, Przeciez w tych obozach zginęło także wiele holendrów, polaków, rumunów, cyganów i wiele innych nacji, źle zrozumiałeś przekaz, on idzie po chce przypomniec i pokazac problem, kwestia antysemityzmu w holandii jest sprawą poboczną. Wszystko to napisał w swojej stronie, link jest w artykule, zapraszam. Co ma do tego polski student? Czy ofiary obozów koncentracyjnych są mniej wazne niz ofiary wojny? Nie rozumiem o co ci chodziło, uważam ze patronat polskiej uczelni jest dobrym pomysłem.

 • 1
 • 2