Fotograficzny sparing

 • grzes, 2009-12-07 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mimo tradycyjnego grudniowego deszczu mikołajkowa ustawka fotograficzna sprawdziła się. Przybyło siedmiu wspaniałych fotografistów, wykonaliśmy mnóstwo genialnych fotografii, które mam nadzieję zrobią z nas sławnych i bogatych! Idziemy za ciosem i juź w sobotę 12. 12 o godz. 12. 12 ogłaszam SPARING FOTOGRAFICZNY. Spotykamy się przed FORUM i idziemy fotografować i dyskutować o sztuce fotografii. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych fotografią! Grzegorz Sidorowicz.

 • Witaj Grzegorzu, możesz napisać co było tematem i ewentualnie jakiś link do zdjęć? Pozdrawiam Serdecznie.

 • grzes, 2009-12-07 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tematem ustawki fotograficznej był malowniczy i bajkowy teren dworca wschodniego w mieście B-c. Fotografie będziemy oglądać po sobotnim sparingu. Po męczącym i pełnym poświęceń fotografowaniu zasiądziemy w zacisznym miejscu i bedziemy podziwiać nasze dzieła. A co do linków, to niestety jeszcze nikt z ustawkowiczów nie chwalił się swoimi pracami. Może niedługo coś się wykluje. Zapraszam w sobotę, będzie fotograficznie!

 • Dziękuję, ale nie wiem czy się pojawię, aura mnie przeraża :-) Chodzi za mną temat: wodospady te duże i małe :-)
  Tak właśnie myślałem, że może coś się urodzi, ale z braku chętnych na razie poszedł pomysł na półkę ;-).

 • Miodzio (AtPxSu), 2009-12-08 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grzesiu co tam z tą fotografią na wschodnim dworcu? Może by zrobić coś retrospektywnego. Mam troche fajnych fot z dawnych lat terenów tego dworca.

 • grzes, 2009-12-09 08:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do masi: Pogoda nie jest przeszkodą w fotografowaniu, podczas ostatniego spotkania w ulewnym deszczu było na spotkaniu SIEDEM osób. A co do wodospadów i górskich strumieni, to jeden z moich ulubionych tematów fotograficznych. Do Miodzio: Przyjdź w sobotę na sparing fotograficzny, to pogadamy na temat dworca, warto pomyśleć o takiej akcji.

 • Zawsze możemy się wybrać na całodniową wycieczkę, tylko trzeba będzie zrobić jakiś plan odnośnie wodospadów i potoków aby nie krążyć :-)
  Jeżeli byłbyś zainteresowany to proszę o kontakt :-) Pozdrawiam :-).

 • grzes, 2009-12-10 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Górskie strumienie to raczej w górach i to na wiosnę, ale można pomyśleć o takim wypadzie.

Reklama