Kicz puszczamy przodem

Dyskusja dla wiadomości: Kicz puszczamy przodem.


 • Eof (d1Zvsk), 2009-10-20 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli te na dole to dobre zdjęcia... to już nic nie napiszę.

 • Ania (AN0t1i), 2009-10-20 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetnie napisny artykuł z bardzo trafnymi uwagami!

 • Ciekawy (AN0r6h), 2009-10-20 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto jest autorem tego artykułu?

 • Szelma (AE7hy4), 2009-10-20 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tia, pełen profesjonalizm; >. Przecież słabej interpunkcji nie będziemy się czepiać - merytoryka wypowiedzi broni się sama; >. No dobra, dość żartów. Autora textu chyba HORRORmony (nie mylić z hormonami) nastroiły do napisania tak "elokwentnego", pełnego rzetelnych i istotnych ( :D D :D D) komentarzy fotografii, które udział wzięły w konkursie. Rozumiem, że można mieć słaby dzień, ale żeby od razu publikować paszkwile, które powstają pod wpływem negatywnych emocji? :D Zupa była za słona? :D D :D
  Już dawno nie udało mi się, dzięki jednemu artykułowi, tak się uśmiać i zażenować zarazem :D
  A de gustibus non est disputandum. I tylko dlatego nie skomentuję tych "najlepszych" zdjęć. Wcale nie dlatego, że jeszcze chichram się w głos, gdy o nich pomyślę :D D :D.

 • Fan krzysztofa (A7bxHa), 2009-10-20 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak się składa, że II. Pl jako patron medialny wydarzenie nie popisał się. Fotek jest mało, informacja o konkursie przez długi czas była zupełnie niewidoczna... teraz portal sam robi sabotaż konkursu. To ma być patron medialny? Brawo! A fotki rzeczywiście nie zachwycają, ale ja jednak jako niezłe sklasyfikowałbym troszkę więcej niźli tylko 4.

 • Fan (A7bxHa), 2009-10-20 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasz system komputerowy uznał, że Twoja opinia przed opublikowaniem powinna zostać przeczytana przez jednego z dziennikarzy. Prosimy się nie przejmować, system czasem na wyrost wstrzymuje niektóre komentarze. Jeśli wszystko będzie w porządku, opinia na pewno zostanie opublikowna. Przepraszamy za tę niedogodność.

 • Iza, 2009-10-20 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak czy siak są dwie osoby ,które potrafiły pokazać to coś , czyli Yachu i jeszcze jeden gość , nie pamiętam nicka. Oczywiście nie wszystkie ich foty ale kilka perełek jest .Te zaprezentowane na stronie głównej czyli "ptak" w odcieniach szarości bo do b/w daleko, kadr jest spoko ale nic więcej...Z dziećmi i Karoliną to nadaje się do albumu rodzinnego :-) Normandia nie ocenię , bo szkoda opuszków...

 • Reklama

 • Fan (A7bxHa), 2009-10-20 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sabotaż? Patron sabotuje wydarzenie ktoremu patronuje? Przeczytamy niedlugo, ze w reklamowanej przez ii. Pl restauracji kiepsko karmia, a reklamowana firma budowlana nie potrafi postawic rownej sciany.

 • Iza, 2009-10-20 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomniałem dodać ,że mistrzem fotografii z tego co widzę od roku jest Pan "Ikcelam" Małecki i bardzo żałuję ,że nie miał okazji w tym roku zaprezentować sowich wspaniałych prac.To tyle z mojej strony :-)Pozdrawiam

 • Lolka, 2009-10-20 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W zeszłym roku moim faworytem był właśnie Pan Ikcelam, w tym natomiast Dreptak :-) A co do lądowania w Normandii, to nie tylko kicz, ale i marna jakość ( i żeby nie było, że jestem krfią zafiści zalana) ;-).

 • Tomek (e5t6PG), 2009-10-20 22:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja myślę, że autor tekstu miał chyba dzisiaj zły dzień. Przecież, to konkurs głównie dla amatorów, bo Ci którzy coś potrafią, niech startują do National Geographic - zupełnie inna liga. Poza tym artykuł może być sugestią do wytypowania polecanych zdjęć jako wygranych, a to nie jego autor będzie w jury. Powodzenia życzę wszystkim amatorom, którzy z PASJĄ robili zdjęcia! Oby tak dalej :).

 • Iza, 2009-10-20 22:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lolka właśnie Yachu i Dreptak :-) Dzięki za przypomnienie ;-) Tomek , ale to zależy od chęci i motywacji , pomysłu i pokazania tego czegoś widzanego własnym okiem ;-)Nie raz się zdarzyło ,że amator zrobił lepszą fotkę która ukazała się w National Geographic ze zwykłej cyfrówki :-) Te zaprezentowane na stronie głównej chyba nie napiszesz ,że są genialne :-)

 • Gucio (AN0lJo), 2009-10-20 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki portal takie zdjęcia, jaki konkurs takie jury :).

 • Simon (AL5nnb), 2009-10-20 22:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam. Ocena jury bardzo ostra, momentami nawet rzeczowa, ale niekonsekwentna. "Lądowanie w Normandii" - zgodnie z ocenami poprzednich zdjęć: kicz, jakość żenująca ( że niby klimat i atmosfera! ), a o kadrowaniu wolałabym nie wspominać. Do tego pretensjonalny tytuł, ocierający się o dobry smak... że oryginalności (niezwykłości! ) dodaje plaża? "Modlitwa"- zdj. Zajebiste w formie.

 • Mirosław (AN0mLg), 2009-10-20 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie ktos odważył się napisać że poziom zdjęć tegorocznych jest kiepski. Rok temu super a w tym roku kiepsko bardzo. Większość kiczowata. Ciekaw jestem jak zagłosuje jury?

Reklama