Nad Łaziskami 08.09.2009

Dyskusja dla zdjęcia: Nad Łaziskami 08.09.2009.


  • Satyrze, niepotrzebny ten "zoom" ;-) 5 :-).

  • Julian, 2009-09-16 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ech Masi - ciągle nas mylisz.W miniony wtorek wracalem sobie z Jawora "trasą turystyczną"- przez Złotoryję .Zazwyczaj jeżdzę autostradą .Ze smutkiem dostrzegłem , iż rozbierany jest nieczynny tor ,po którym -Lolko- mieliście śmigać drezyną ze Starym Satyrem:-(

  • Nie mylę, ale obserwuję... ;-) Nie jestem tu pierwszy raz Satyrze ;-) Widzę, że mając dwa nicki sprawia to większą frajdę ;-).

  • Lolka, 2009-09-16 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No cóż, Julianie, przywykłam do torów przeszkód :-).

  • Ps Nie nazywam się Czarny Lotos aby "łykać " wszystko jak pelikan "górną " częścią ciała ;-).

  • Lolka, 2009-09-17 07:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A zdjęcie piękne - czerwone i czarne :-) A Masi znowu przylazł :-(.

  • Julian, 2009-09-17 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Masi: lepiej nie rozwijaj tematu i nie wymieniaj ,co łykasz górną częścią ciała ,bo spowodujesz powszechne zgorszenie " niszowością " swych zainteresowań :-)Pozdrawiam :-)

  • Lolka, rozumiem jak się pojawia ktoś niechciany w kółeczku wzajemnej adoracji to wtedy jest niesmacznie bo? Dokończysz za mnie? :D
    Satyrze, na szczęście potrafię myśleć w przeciwieństwie do forumowej gwiazdy, "niczym" z piekła rodem DODY ;-) Z tego co widzę, spowodowałem niesmak u kilku osób. Dziwi mnie tylko dlaczego, skoro tryskam "szczerością" ;-).

  • Jancio Wodnik (ANyb4E), 2009-09-17 14:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdy czytam grafomanskie efekty "tryskania szczerością" to ze smutkiem pojmuje ,że mógłby pan chcieć zostac dawćą nasienia, więc rozumiem tych wszystkich co popierają " in vitro".

  • Jeszcze brakuje "focha" ;-)
    Wtedy będzie celująco :-).

Reklama