To nie upał…

Dyskusja dla wiadomości: To nie upał….


 • Rudy (d9a6AB), 2010-07-16 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chłopie, jesteś śmieszny. Twoje felietony są strasznie mizerne. Gdybyś chciał zrobić rzeczywioście coś dobrego, wyliczyłbyś nam, prostym czytelnikom, jakie obietnice są do zrealizowania przed Paltformą którą skredytowałeś i prezydentem nieudacznkiem Komorowskim. A ty się nadal zatrzymujesz nad opozycją i ją punktujesz? Jaki jest cel i sens? Oprócz polityczki?

 • Ala (AN0oIE), 2010-07-16 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę Pana, niech się Pan nie martwi "Ciemny Naród", do którego się zaliczam - poradzi sobie! A niechęcią do Jarosława Kaczyńskiego zionie pan, i nie ważne czy upał czy ziąb. Znam pana z widzenia i ta chora nienawiść, którą wyraża pan niemal w każdym felietonie jest już niestrawna.

 • Ag (ArCTL2), 2010-07-16 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja uważam ze felieton jest ok :-) szczera prawda... od kilku dni Jarosław K. Swoimi wypowiedziami tylko powiększa grono swoich przeciwników.

 • Ogolony (AN0WR1), 2010-07-16 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ile można... Apel do portalu. Dajcie szansę pokazania się ciekawym ludziom. Nuda, nuda...

 • K (ANGDBi), 2010-07-16 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typowa wypowiedż PiS-owca. Rudy jesteś taki sam lis jak ten twój ziomal Jaro. Przecież jeszcze niedawno właził w d. Ę Napieralskiemu, a dzisiaj już na nim "psy wiesza". Jak wszyscy wyborcy Kaczora są tak pustogłowi to tylko współczuję i cieszę się, że wszy nie udało się dostać do władzy. A co takiego do zaoferowania ma Jaro? Zakazy, nakazy, pełno Kosćiołów i krzyż na każdym rogu. Co ten gość wie o życiu, nie mówiąc o współżyciu? Nigdy nie chiał mieć dzieci i mieć ich nie będzie i jak "pies ogrodnika" innym też na to nie pozwoli. Ciągłe wracanie do historii w czasach, gdy pokolenie zbrodniarzy już dawno kwiatki gryzie od spodu. My młode pokolenie pamiętamy, ale przyjaźnimy się, a nawet zakładamy rodziny z tymi potępianymi Niemcami, Rosjanami itp. Dlatego cieszę się, że u władzy są ludzie może nie idealni, ale żyjący teraźniejszością i przyszłością, nie wyciągający notorycznie brudów opozycji. Jakieś pytania? Służę odpowiedzią o pozdrawiam cię Rudy.

 • A (AtPG2k), 2010-07-16 15:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech sie pan nauczy opanowaia i szacunku dla ninnych niech pan bierze przyklad z Pana Janka. Ale bełkot, jakoś to tak sie głupio czyta to napewno przez ten upał i pana tez dorwało innego wytumaczenia nawet nie próbuje szukac.

 • Zobaczymy czy nowy Prezydent wywiąże się z obietnic jakie składał.Bo z tego co widzę , chyba upał zaszkodził całej trójce :-)

 • -- (eB0Fc9), 2010-07-16 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  U Autora dostrzegam brak szacunku dla samego siebie. To sprawia poczucie pozornej sily argumentow, ktore nie wyplywaja z pelni, ale z pustki intelektualnej (niedouczenie). Taka postawa doprowadzila Autora do pozornej szczerosci, ktora w rzeczywistosci jest jedynie cynizmem, brakiem dyskrecji i delikatnosci, a wiec czyms zupelnie przeciwnym niz intelektualna szczerosc i pelnia.

 • Antoni anty (AE7o9p), 2010-07-16 16:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żałosny belkot niby " uczonego" historyka, jesteś pan ślepcem bezgranicznie ufającym w jedyną słuszną partyjkę której nazwy nie wymienię a która juz powoli pokazuje narodowi figę- upał ci zle działa na główkę człowieczku.2010-07-16, 16:09Do K: Co ty piszesz ciemnoto? ... "Nigdy nie chiał mieć dzieci i mieć ich nie będzie i jak "pies ogrodnika" innym też na to nie pozwoli" kto ci głupku broi mieć dzieci? Chyba tylko twój własny niedorozwój.

 • Gandalf (ANGgG8), 2010-07-16 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten felieton nie wnosi niczego nowego. ... odgrzewany kotlet Panie.

 • Jujka (ePSuLD), 2010-07-16 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak kłapiesz chłopie bzdury, a twój rząd pierwszą reformę wprowadza dopuszczając do parady dla gejów, lesbijek ot dotrzymana obietnica nr. 1-BRAWO.

 • Wacław (AN0sJw), 2010-07-16 16:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy Pan Robert Rosiński jest w PO czy w Ziemi Bolesławieckiej? Nie wiem, jak to jest z tą koalicją w mieście i powiecie? Może ktoś mi na moje pytanie da odpowiedź? A może już ruszyła kampania wyborcza do samorządu - tylko kto z kim i dlaczego?

 • Era (A7bxHm), 2010-07-16 16:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale ma racje, a Jaruś się zbłaźnił bardziej niż przed wyborami.

 • Ero (An27pz), 2010-07-16 16:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  TO nie Jarek rozpocząl nowa wojne tylko Bronek chcac usuwac krzyż. Co mu do cholery przeszkadza pamiatka po tragedi smolenskiej? Felieton jak zwykle obija sie o dno. Pan historyk naoglada sie TVNu i odrazu wali taki sam felieton jak tam puszczaja wiadomosci :D D :D alosne. Jaroslaw K. Jest zly bo co? Bo chce sie dowiedziec w jakich okolicznosciach zginal jego brat? Bo chce zeby krzyz upamietniajacy taka tragedie pozostal na placu? A pan Rosinski nie zachowywalby sie tak jak byli to jego bliscy zgineli? Mialby w dupie to co sie stalo i niechcialby zeby taki krzyz pozostal? Watpie... Napisz czlowieku wreszcie cos czego nie slyszymy z telewizji itp. Ja np. dzis uslyszalem ze PO juz wycofuje sie z obietnicy bezplatnych autostradowych obwodnic miast(np. Wroclaw). A wlasnie to przed wyborami obiecywali. Ja bym chcial od PO spelniania obietnic wyborczych a nie zajmowanie sie krzyzem smolenskim. Ale tak jest latwiej przeciez no nie? Zamymydlimy oczy wyborca krzyzem i tym jak zly jest Jarek to nikt nie bedzie pytal o nasze obietnice...

 • pro_pain, 2010-07-16 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz będą kampanię prowadzić, bo za nie długo kolejne wybory. Więc nie będą podejmować radykalnych zmian, co by im poparcie nie spadło. Jedna wielka gra. Bardziej powinniśmy się skupić na tym co PO zrobi w kraju. Czy wywiąże się z obietnic (? ) Był PiS za zarządów każdy się czepiał, nie ma PiS u władzy też trzeba się czepiać. Za niedługo będzie taka nowa dyscyplina w naszym kraju ( chyba, że już jest) kto bardziej dowali Jarkowi (? ). Skupmy się na tym czego dokona PO w najbliższych latach. Wcześniej PO nie miało pełnej władzy, to był problem bo Kaczyński przeszkadzał, nie mogli biedacy rządzić. Teraz nie ma Kaczyńskiego, to też jest problem, bo go nie ma (? ). Ja życzę rządom PO jak najlepiej, bo to leży w naszym interesie Polaków, aby nam było dobrze. Mają pełną władzę, skończyły się wymówki veta. Teraz czas zacząć rządzić. Proponuje pisanie felietonów dotyczących tego co w kraju jest ważne i co warto poprawiać. Na nic zdaje się pisanie, tego co wszyscy wiemy. To co wszędzie słyszymy. Jedyny efekt pisania takich felietonów ma na celu wzmacnianie w nas niechęci do PiS'u. Teraz jest czas PO, niech się wykażą! Pozdrawiam.