Zgodnie z projektem ustawy powstanie ok 40 nowych osrodkow egzaminowania na prawo jazdy - w miastach ktore do tej pory nie mialy tego przywileju a posiadaja prawa powiatu. Nalezy zatem przypuszczac ze i do B-ca powroca egzaminy - co o tym myslicie? (zrodlo: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article513417/Koniec_z_kolejkami_do_egzaminu_na_prawko.html.
Egzamin na prawko w B-cu
-
-
Juz i tak jest bardzo duzo ludzi którzy jezdzic w bol nie umieja. Wiec po co zwiekszac korki itd elkami?
-
Jurasie , a gdzie poćwiczysz zmianę pasa ruchu? Na Asnyka ?ha ha Jelenia się pod tym względem dobrze przygotowała. Kupa znaków i możliwości , a biedny Bolec to chyba tylko na doszkolenia się nadaje bo na kurs nawet nie.
-
No to super! Na pięc samochodów cztery to będa nauki jazdy, chyba nasi włodarze niezbyt przemyśleli tę decyzję, żeby znów nie byli mądrzy po szkodzie :D.
-
I tak ponad polowa zdajacych z powiatu boleslawieckiego wiekszosc zycia przejezdzi wylacznie po drogach naszego powiatu.
-
Ale ta większa połowa czy tam mniejsza Jurasku? A do której połowy zaliczysz siebie?
-
To chyba narazie projekt znajdujący się w sejmie? Nie wiadomo czy będzie uchwalony? A nawet jeśli, to nasze władze muszą przemyśleć tą decyzje, bo na drogach w Bolcu zrobi się jeden wielki korek jak wszystkie ELKI z okolic ruszą do na NAS!
-
Jurasek nie prowadzi statystyk jednak od 8 lat regularnie korzysta z drog 2-3 pasmowych, przerazenie ogrania jednak gdy widzi nie tylko we Wrocku tych ktorzy zdali egzaminy w wiekszych miastach a nadal nie potrafia wykonac BEZPIECZNIE prostych manewrow.
-
Wepo, osiołku, nie wkręcaj Jurasa nie ma większej i mniejszej połowy. Połowa to połowa :-))).
-
Poziom polskich kierowców jest i tak tragiczny, a po takim czymś wyjadą na nasze drogi dzieciaki, które zdały egzamin nie widząc na oczy ronda z dwoma pasami czy przejazdu tramwajowego.
-
Lotosie ja to wiem, Ty to wiesz bo jesteśmy inteligentnymi osobami (myślę). Nie nazywaj mnie osiołkiem skarbeńku...
-
Wepo, kazdy to wie. Tak samo jak wiekszosc ludzi zna pojecie przenosni :P
Korsykanin, czy nie uwazasz ze to nie kurs prawa jazdy uczy jezdzic ale wszystko to co sie dzieje pozniej po otrzymaniu papierka? Nie znam osoby ktora umialaby jezdzic dobrze po kursie, bez wzgledu na to gdzie sie on odbywa. Zwrocilem tylko uwage ze wiekszosc zdajacych z powiatu boleslawieckiego i tak bedzie poruszala sie wylacznie po drogach naszego powiatu. Z prostej przyczyny, nawet po egzaminie czy kursie w wiekszej miejscowosci boja sie jezdzic wlasnie po takich ruchliwych drogach. Co do ronda to nie tylko kierowcy mniejszych miejscowosci nie umieja poruszac sie po nim - przyklad? Rondo przy Castoramie we wrocku. -
Tak uważam że kurs w Polsce nie uczy jazdy, dlatego trzeba zaostrzyć wymagania egzaminacyjne a nie je złagodzić a do tego sprowadza się zdawanie w Bolesławcu.
-
Święta prawda!
-
Mysle ze to niewiele zmieni czy w b-cu czy w jeleniej zdajesz...
- 1
- 2