Bolesławiecka moneta znów w obiegu!

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiecka moneta znów w obiegu!.


 • P (ANI7T7), 2010-08-05 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co upamietni smierc i zycie w ubustwie tych co nie potrafili kombinowac i poradzic sobie po wejsciu solidasciuchow i rozpieprzeniu przez nich wszystkiego co napotkali ja ruscy ktorzy po wyzwoleniu weszli do bolsławca. O nich nikt nie pamieta, oczywiscie nie pisze tu o działaczach partii i tych ktorzy byli na stanowiskach oni odrazu zlecieli ze stolkow nie wazne ze dobrze zarzadzali zasobami ludzkimi. Pisze o takich kolegach np wałęsy ze stoczni. Pewna czesc pod przykrywką nowej polski i kapitalizmu zaczeła krasc i rzadzic publiczna kasą która dostali po komunie. Tacy zasrancy i kombinatorzy ktorzy teraz szczyca sie wyzwoleniem polski doprowadzili nie jednego do utraty zdrowia, ale przeciez wszyscy sie tego domagalismy szlismy jak na rzeź bo przeciesz kapitalizm, kapitalizm Teraz swolocz siedzi na stolkach i nie martwi sie o pieniadze a emeryt liczy czy zostanie mu na chleb jak juz wykupi lekarstwa.2010-08-05, 14:10P. S bład powinno być przecież przepraszam.

 • Może ktoś nam wymieni zasługi Solidarności dla mieszkańców Bolesławca. Jedyne nam znane to zasługi dla kościoła i samych siebie. Skoro wydano okolicznościową monetę to z całą pewnością bez wstydu można wymienić zaszczyty dla miasta i jego mieszkańców.

 • Moher power (AE7IZ7), 2010-08-05 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W przyszłym roku będzie "dukat" z patronką. Na awersie śledź a na rewersie moherowy beret. No chyba, że władze się zmienią. :-).

 • Ćwir ćwir (ANGMfL), 2010-08-06 11:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to co tam ćwierkają ptaszynki w ratuszu? Są jakieś zasługi czy to tak z przyzwyczajenia. Dla mody i stołeczków. Komu te dukaciki przysparzaj zysku, komu?

 • Bvb (AtPGOX), 2010-08-07 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam że zamiast wiaduktu na monecie, powinien być kawałek styropianu a w tle napis Solidarność.

 • Pawel (AN0WYN), 2010-08-07 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poco to komu? Wlasciwie na juh<-- czyt. od tylu.

 • Tomasz (Akm36p), 2010-08-07 23:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Apeluję do umieszczających newsy o rozwagę. To co będzie sprzedawane nigdy nie było i nie będzie MONETĄ - jest to zwykły numizmat, błyskotka. Dlatego nie piszcie że jest to moneta. Rok temu o tym pisałem... Na deser - nie chcesz, nie kupuj.