DEMOKRATA Piotr Roman

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 07:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z geniuszem lokalnego PiS-u i rzecznik prasowej! Bawcie się dobrze w galarecie samowoli, ignorancji i falszywej moralności razem z Rydzykiem, PiSem, rosyjskich stacji nadawczych Gazpromu albo KGB zastępujących plany bałtyckiego rurociągu, Opus Dei i Kliczkowa i miernoty idei i samouwielbienia burmistrza i Muz, które grają mu melodię "wyzwolenia z mrocznych chwil życiorysu" czyli manipulowanej demokracji

 • Stefan9, 2007-01-02 07:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cóż....Medycyna poczyniła już takie postępy, że warto się zgłosić do stosownego specjalisty nawet z tak beznadziejnym przypadkiem...

 • DAREK (ANGgiW), 2007-01-02 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stefan9 to straszny burak i nie zmienił się pomimo świąt ( nie przemówił ludzkim głosem) i nowego roku.

 • look (ANI1Ns), 2007-01-02 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda w oczy kole!Stefan ni w 5 ni w 9 Tobie to nawet genetyka nie pomoże. Jesteś tylko fałszywym głosem bolesławieckiego układu. Sposób w jaki się pojawiasz na tych stronach świadczy tylko, dla kogo pracujesz i po co mieszasz razem z orionem na tych stronach. POLITHEKON pisze mocno i odważnie porusza tematy tabu o których ty i orion zawsze milczycie nie odpowiadacie nigdy na postawione wam pytania!!! Znikacie, potem sie pojawiacie, infantylnie jak te wasze bliżniaki z PISowskiego rządu . Ja was coraz bardziej zaczynam postrzegać jako niespełnione politycznie ukrywaące się cioty, te w najgorszym tego słowa znaczeniu. Dajcie se w rurę i pocieszcie się na osobności potem już drapcie na tych stronach jako dwugłowa hybryda niemoralnego niepokoju! (zaoszczędzicie miejsca i czasu na portalu).Jako PISowcy nie dziwicie nikogo bo PIS dawał, daje i będzie dawał D..Y całemu polskiemu WARCHOLSTWU poto i wyłącznie, aby żle rządzić. POLITHEKON pisze o DEMOKRACJI a ty stefan to ignorujesz kiedy ci wygodnie nabierasz wody w usta i tak jak orion gloryfikujesz tych co lekcje demokracji brali na wieczorowych uniwersytetach komuny i szkoleniach w ZSRR.Dzisiaj leżą w pierwszych rzędach kościoła jako najwięksi moraliści i hipokryci. Nie pozujcie na intelektualistów bo nimi nie jesteście!!!Intelektualiści to wolni ludzie a nie doktrynerzy polityczni.

 • Orion 23 (AN0E7s), 2007-01-02 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do look !!Mądrzy mówią nie ruszaj g....., bo capi okrutnie. Pozostaje mi się z nimi zgodzić. Te twoje looki to myślowe zbuki i masz wybiórczą amnezję.Informuję cię, że to stąd ten brak mojego udziału w tych -"wysoce intelektualnych"- prymitywnych nic nie dających dyskusjach, gdzie siłę argumentu zastępuje się wymyślnością obrażania adwersarza. Czy wiesz że, to świadczy o twojej myślowej bezradności. Pozdrawiam bezradnych i życzę im pomyślnego 2007 roku.

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Look!Dobrze odczytałeś moje intencje! Tu chodzi o TEMATY a nie "personalkę". Najważniejszym tematem dla Bolesławca jest poważna dyskusja o DEMOKRACJI, ponieważ następne wybory odbedą się nieuchronnie a obywatele powinni wybierać mądrze! I OTO CHODZI !!!

 • look (ANI1Ns), 2007-01-02 18:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Członkowie mafii Rydzyka nie rozumieją słowa DEMOKRACJA, dlatego unikają go jak SZATAN święconej wody .

 • look (ANI1Ns), 2007-01-02 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  POLiTHEKON,zauważyłeś, że stefan i orion nigdy nie skrobneli nic konkretnego oni się zawodowo obrażają i plują dwa razy większym ogniem blużnierstw i obelg.POLiTEKON,stefan i orion nie tylko nierozumieją słowa DEMOKRACJA, ale obce jest im także słowo TOLERANCJA - partyjna doktryna PISu nie toleruje takich przypadków. Dzielić, aby rządzić oto ich dewiza.

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie!

 • Orion 23 (AN0E7s), 2007-01-02 20:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Demokracja a cóż to za system w którym trzech idiotów jak się zaprze zawsze przegłosuje dwóch profesorów. System dla fascynatów większością i to tą naj tępszą jaka się da, bo można nad nią panować dla korzyści własnej.Super tolerancja z pustyni i puszczy według Kalego jak moja głupota to proszę ją tolerować ale ja obcej tolerował nie będę. A mówią że mądrość wyłania się z oceanu głupoty. Czy to możliwe???.No właśnie!! Pozdrawiam papużki nierozłączki.

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 21:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak więc mamy Magnata oriona w Bolesławcu. On nauczy nas demokratycznego myślenia! Tak jak było to w czasach schyłku II Rzeczpospolitej.Żeby tak jeszcze orion, zwolennik PiSu, powiedział nam coś o PROCESIE DEMOKRATYCZNYM, czyli dyskusji, wymianie poglądów, przekonywaniu tych profesorów albo tych idiotów. A on taki szybciutki już jest przy GŁOSOWANIU! Wszystko po to, żeby tumanić, ośmieszać ignorować, czyli żeby wywołać w głowach obywateli atmosferę chaosu, ponieważ wtedy on, orion, dumnie podniesie się i dobrotliwie zgodzi na PRZEWODNICTWO STADA. A propos! Jeszcze przed "procesem demokratycznym" jest coś takiego jak treści, programy. Ciekaw jestem co konkretnego zaproponowałby nam orion na ten 2007?

 • Orion 23 (ANGg5F), 2007-01-02 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do POLiTHEKON. Jest fajna książka -"Życie pi"- w której opisane jest jak człowiek może wyjść z zaklętego w atawizmy zwierzęcego sposobu organizowania życia społecznego. Poczytaj może zmienisz zdanie i zobaczysz coś więcej.PozdrawiamPs.Chcesz zemną rozmawiać to więcej szacunku, ja swojej ksywki nie piszę z małej litery i oznaczam cyframi.Twoją również szanuję i piszę jak w oryginale, bez pogardliwości myślę że to zauważasz.Proszę o wzajemność.

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znam lepszą pozycję: Ireneus Eibl-Eibesfeld, "Miłość i Nienawiść". Człowieku! Przewrócisz się do góry nogami a może nawet wrócisz znowu na łono PO! Czego Ci życzę w 2007.

 • POLiTHEKON, 2007-01-02 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam! Od Teraz Piszę Cię Z Dużej litery. Nie mam zamiaru poniżać Twego Pseudonimu, zawsze miałem szacunek do Gwiazd. A mimo to dziękuję za poprawność pisowni POLiTHEKONA - a wiesz co to znaczy?

 • Orion 23 (ANGg5F), 2007-01-02 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli mnie oświecisz będę wdzięczny bo nie wiem. Pozdrawiam