Rynek miejski - grudzień 2007

Dyskusja dla zdjęcia: Rynek miejski - grudzień 2007.


  • Dawid (A54mm9), 2007-12-18 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdjątko zacne, ale nastruj psują beznadziejne znaki drogowe , wyrąbane byle jak i byle gdzie!!!Drogowcy miejscy nie macie za grosz zmysłu estetycznego i pomyślunku.Jak był asfalt w Rynku to stały 2 znaki drogowe - teraz jest ich 10!!!!!

  • sowa (At8R5J), 2007-12-20 01:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    znaki muszą byc i nie ma co dyskutowac na ten temat.... mnie przearaża pseudoartystyczne oświetlenie kamienic.

  • Aerwin, 2007-12-20 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znak, jest bodajże jeden lub też dwa (nie pamiętam dokładnie)... A co do oświetlonych kamienic, to po pierwsze jest to tylko część zaplanowanego systemu, a po drugie, z nim Rynek wygląda zdecydowanie lepiej i estetyczniej. Poza tym ustawienie choinki na środku to moim zdaniem świetny pomysł, nie wspominając już o tworzącym miły nastrój niebieskawym oświetleniu.

  • Janusz, 2007-12-20 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdjecie fajne - wszystko w nocnym oswietleniu jest ladniejsze - ale w swietle dziennym .... Nasza choinka wyglada jak miotla (troche juz zgieta) - czy nie mozna bylo cos zawiesic na niej? Kazda ozdoba by ja upiekszyla. Przechodzilem przez Rynek wracajac z dworca PKS - wczesniej ogladajac choinke w Rynku w Jeleniej Gorze - tam jest prawdziwa choinka!!! A pamietacie choinke w ubieglym roku przy wiezowcu? Co to za beztalencie stawia u nas choinki??? Idac dalej na ul. Asnyka - stara beznadziejna dekoracja slupow oswietleniowych, obok pootwierane pokrywy smietnikow, obok oczywiscie smietniki. Obok malej poczty wyryty dol, resztki rur - totalny bajzel. Dalej w kierunku ul. 1000-lecia i na niej przepelnione smietniki, na chodniku leza resztki i tak az pod nasze 'hipermarkety" resztki opakowan po zakupionych prezentach, puste butelki (calkowity brak koszy na smieci).Taki jest dzienny obraz naszego miasta- obrazek przedswiateczny. Inne ulice sa podobne. Zadbany jest Rynek - a dalej - trzeba to komentowac- gdyz wydaje mi sie ze jest coraz gorzej. Ale coz zmieni ta moja gadanina... Panie Gwizdala -" choinka jest poprostu byle jaka - no chyba ze w nocy"!!!!!!

  • Benny, 2007-12-20 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po prostu w tym ani w przyszłym roku nie ma wyborów. Więc w mieście jest byle jak. Piotrek Roman się postara o ładną choinkę dopiero w roku wyborczym i ludzie znów się nabiorą.

  • gmg (d1ZvR4), 2008-01-03 16:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    mi tu nawet znak nie przeszkadzalby, ile zly balans bieli, strasznie blade kolory, troche dluzszy czas i wieksza wartosc przeslony i byloby i niebo lepiej

Reklama