Szpikolada w ZSOiZ – 190 nowych dawców!

Dyskusja dla wiadomości: Szpikolada w ZSOiZ – 190 nowych dawców!.


  • Adam (An27qJ), 2012-04-06 18:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Poczekamy zobaczymy... Ciekaw jestem, czy osoby które oddały krew zostaną wciągnięte na listę potencjalnych dawców. Ja z żoną pojechaliśmy specjalnie do Legnicy oddać krew. Mieliśmy otrzymać potwierdzenie z banku o wpisaniu na listę. Niestety czekamy już rok i nic.

  • Anonim (ANxA0e), 2012-04-07 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To zalezy gdzie sie zapisujesz, DKMS nie jest jedyna fundacja zajmujaca sie rejestracja potencjalnych dawcow. Wiec mogles trafic gdzie indziej. Ja zarejestrowalam sieoddajac krew, po 3 miesiacach otrzymalam karte, ktora potwierdza, ze jestem potencjalnym dawca szpiku.

  • zwinka (1nqe2), 2012-04-07 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja bym chciała być dawcą szpiku ale czy ktoś mógłby mi powiedziec kto już taki zabieg przeszedł jak to wygląda od a do z ponieważ boję się ze bedzie bolało. Poza tym jak to sie ma później ze zwolnieniem od pracy itp, itd. Ale prosze niech mi to opisze ktos kto naprawde jest dawcą a nie przemądrzałym internałtą mądrym zza monitora.

  • adam666, 2012-04-09 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy potrzebujecie jeszcze kogos? Kurka bo ja mialem byc w piatek ale niestety nie udalo sie... kiedy moge wam pomoc jeszcze? Zawsze mozna na mnie liczyc.

  • mgiełka, 2012-04-09 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo.

  • Sama, 2012-04-09 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    adam666 napisał(a): Czy potrzebujecie jeszcze kogos? Kurka bo ja mialem byc w piatek ale niestety nie udalo sie... kiedy moge wam pomoc jeszcze? Zawsze mozna na mnie liczyc.

    Zawsze możesz dokonac rejestracji jako potencjalny dawca na stronie DKMS.

Reklama