Uczniowie ZSM zakończyli rok szkolny

Dyskusja dla wiadomości: Uczniowie ZSM zakończyli rok szkolny.


 • byw (Av20ib), 2012-06-29 17:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że p. Świerzewska odchodzi. Niestety, ale poziom matematyki w tej szkole spodnie drastycznie. Chcąc nie chcąc, mało uczniów tolerowało Świerzewską, ale potrafiła coś wbić do pustego łba co niektórym.
  Dziwie się dyrektorowi, że jej nie trzyma. Zamiast pozwolić jej odejść, powinien wyrzucić czarną mambę (chodzi o pedagog). Nigdy jej nie ma w szkole, jest głucha, ma chyba problemy ze sobą i w ogóle jest jakaś dziwna. Umie tylko denerwować i uczniów i nauczycieli swoimi głupimi poradami.
  Szkoda, że p. Świerzewska odchodzi. Takich nauczycieli coraz mniej już jest i chyba nie będzie.

 • kalina (AtPGVW), 2012-06-30 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale za to młodzież mamy piękną.

 • lukassan, 2012-06-30 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hmm a uczniowie innych szkol zakonczyli rok szkolny? :D.

 • Już realista (AtPGVh), 2012-06-30 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgodzę się w całej rozciągłości, że takich nauczycieli jak Pani Świerzewska szukać należy jak wody na pustyni. Jeżeli byłaby taka możliwość i chęć samej nauczycieli, to zatrzymanie takiego PEDAGOGA jest bezwzględnie konieczne dla dobra młodzieży chcącej coś osiągnąć. Nie tylko wielkością liter należy wyróżnić osobowość tej nauczycielki, ale trzeba nazwać po imieniu kto jest kto, iż miernot pracujących w tym "zawodzie"( to nie zawód, to powołanie i dar) jest tak dużo i tylko doprowadzają do nieszczęść młodego człowieka.
  Miałem wielką przyjemność poznać matematykę z przekazem Pani Świerzewskiej i za to bardzo serdecznie dziękuję!
  Te słowa powinny być zapisane jako motto w murach tej szkoły - "... rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz... "(Pani Świerzewska).

 • ;) (ANGeYD), 2012-07-01 22:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadza sie, Pani Swierzewska byla jak dla mnie najlepsza nauczycielka w szkole i bardzo sie ciesze ze mialem z nia matematyke i zgadzam sie w pelni z poprzednimi wypowiedziami. Jest najlepsza.

 • NPOZC (ArCgjL), 2012-07-02 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję - To bardzo inteligentny i bardzo dobrze wychowany młody człowiek – mówi Jan Russ, - koniec cytatu. Panie Russ i kto to mówi. Człowiek który wszedł do partii pieniaczy tfu.

 • absolwent 2011 (ejpr72), 2012-07-02 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uczniowie ZSM kończą rok szkolny, zaskakujące wydarzenie. Pani Świerzewska uczyła mnie matematyki, rozumiem wasze zdanie, że ze ''szczególną uwagą'' dbała o rozwój uczniów, jednak uważam ją za zakompleksioną kobietę, nieliczącą sie z innymi. Zwracała szczególną uwagę na status społeczny i materialny rodziny uczniów dyskryminując ich takimi właśnie powodami (im starzy bogatsi tym bardziej prze. ) W mechaniku są znakomici nauczyciele tacy jak np. Pani Agnieszka Król i Pan Filipek, którzy ponadto, że potrafia przygotować uczniów do matury, potrafią go zrozumieć.

 • az (Av20ib), 2012-07-03 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczególnie Filipek... Ciekawe jakie wyniki mieli jego uczniowie w np próbnych maturach? Jeśli nie wiesz to się lepiej nie odzywaj. Dno i żenada.

 • kali (AE7FkJ), 2012-07-07 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że odchodzi bo miałem niezły ubaw na lekcjach.

Reklama