Otwarcie Teatru Starego

Dyskusja dla wiadomości: Otwarcie Teatru Starego.


 • mia (ej7zfx), 2012-03-13 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Strasznie mały teatr, mało miejsc, co do projektantek - za pstrokata kolorystyka. Scena również mała, o połowę mniejsza niż w Forum. Ale zdjęcia cieszą oko. Byłam, widziałam!

 • jegomosc (AtPye7), 2012-03-13 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  PSTROKATA? Raczysz chyba żartować :) Teatr wygląda świetnie. I pamiętaj, że to nie jest budynek postawiony od podstaw, a jedynie przebudowany. Przecież nie można było budynku powiększyć dwa razy :) Ma swój niepowtarzalny klimat i świetnie uzupełnia się z forum (które jest głównie kinem).

  Warto to zobaczyć na własne oczy!

 • Pan prezydent będzie występował w Forum a Pan Starosta w Teatrze.
  Ludziska będą występować z siebie aby przeżyć.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • asieńka, 2012-03-13 20:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zazdrosny? Ja się tam cieszę z odremontowania teatru i już.

 • sono (ANuAFW), 2012-03-13 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Przemysław napisał(a): Pan prezydent będzie występował w Forum a Pan Starosta w Teatrze. Ludziska będą występować z siebie aby przeżyć.

  Durnoty Przemysława nikt i nic nie przebije! Cóż to za prostak!

 • Otwarcie teatru, odcinek 1257.

 • Mati (ANyAhR), 2012-03-13 22:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Az sie nie chce wierzyc ze tak wyglada, po tym jak widzialem jakie nurki tam pracowaly, chyba podwykonawcy, podwykonawcow, podwykonawcow, oczywiscie nie przy wszystkim, ale w wiekszosci...

 • fanfan (euIiRT), 2012-03-14 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest piękny. A ludziska niech do cyrku chodzą jak im się nie podoba!

 • smutas (Akpc66), 2012-03-14 08:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamias sie cieszyc, ciagle marudza! Oj ludziska, ludziska, do obor lepiej wracac! Nie trzeba bylo, do miasta sie pchac!

 • mim (ArCgjD), 2012-03-14 09:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten teatr to będzie kolejne bolesławieckie dno. Nie chodźcie tam.

 • Anonim (An27qJ), 2012-03-14 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nosz qrna mamusia jego była wstrętna! Czego wy wreszcie chcecie polaczki! Była rudera toście jęczeli, durnoty, że syf - odremontowali ładnie to wygląda to dalej nie na rączkę i stękanie, jęczenie! Wy powinniście dalej w komunie szaroburej, obskurnie- popękanej żyć. :( To wasze miasto tępaki i staje się ładniejsze, czystsze bardziej kolorowe... cieszyć się ciołki! Władza ta czy inna, znienawidzona czy kochana ODEJDZIE! A teatr, Rynek, ta pieprzona fontanna, basen, Centrum Kultur i inne rzeczy ZOSTANĄ! A ty durniu "mim", już jesteś kolejnym bolesławieckim DNEM! :( Trzeba być debilem żeby sabotować własne miasto! :(.

 • grażyna, 2012-03-14 10:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie, naprawdę nie należy brać na poważnie takich negatywnych opinii w internecie. Konkurs na wejściówki do teatru cieszył się ogromnym powodzeniem, a kilkadziesiąt osób biorących w nim udział pisało same miłe rzeczy, często padały słowa, że ogromnie się cieszą, że teatr jest w Bolesławcu. Jest to ta druga strona medalu. A Twoja wypowiedź o "polaczkach" jest bardzo przykra i niesprawiedliwa.

 • Anonim (An27qJ), 2012-03-14 11:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Malkontenctwo, wieczne niezadowolenie z pory roku i zapachu powietrza, wszystkowiedza " specjalistów geniuszy" i boska nieomylność, krytykanctwo i prymitywna argumentacja swoich '" jedynie słusznych racji", odnoszenie się z pogardą i palenie na stosie adwersarzy - to jest "polaczkowatość" w przeciwieństwie do rzadkich cech Prawdziwego Polaka - zdrowego rozsądku, pozytywnego myślenia i tolerancji. :( Przykre ale moim zdanie sprawiedliwe to określenie.

 • Anonim (evggod), 2012-03-14 13:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Przemysław napisał(a): Pan prezydent będzie występował w Forum a Pan Starosta w Teatrze. Ludziska będą występować z siebie aby przeżyć.

  Dobrze powiedziane widzisz kolego jak szybko zabolało i odpisali ciętą ripostę bo przecież jak to tak na prezydenta i starostę napisać a ja dopowiem że bardziej bym ich widział w mapet show haha.

 • Inet-Wlan, 2012-03-14 13:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Przemysław napisał(a): Pan prezydent będzie występował w Forum a Pan Starosta w Teatrze. Ludziska będą występować z siebie aby przeżyć.

  Nie samym chlebem człowiek żyje.
  Czasem KULTURY trzeba łyknąć.
  Nie koniecznie w Teatrze.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.